Smeštaj na moru
Economy soba: dvokrevetna soba sa bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizovane i imaju kupatilo sa tušem i fen za kosu, besplatan Wi-Fi, SAT TV i telefon sa direktnim biranjem.
Standardna dvokrevetna soba s dva pomoćna kreveta: soba sa dva osnovna kreveta i dva pomoćna kreveta, TV, klima uređaj, vlastito kupatilo
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatno kupatilo sa tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe takođe nude i prostor za sedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i peškire.
Bungalov sa 5 kreveta (C4) prikladan je smeštaj za porodice sa više članova i malom decom do 12 godina koja ne mogu boraviti u odvojenom bungalovu. U bungalovu se nalazi jedan bračni krevet, koji je pregradom odeljen od prostora u kojemu su smeštena tri kreveta za jednu osobu, uz mogućnost dodatka dečjeg krevetića za decu do 2. godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj letovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, odmah uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog uticaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za beg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema električne energije. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih blokova.
Soba "Room 2+1": balkon/pogled na park, odvojeni/spojeni krevet, pomoćni ležaj, max. 3 osobe, kupatilo sa tušem, klima/grijanje.
Sobe: Sam hotel raspolaže sa 127 ugodno uređenih i klimatizovanih soba, uglavnom sa balkonom, koje zavisno od položaja pružaju inspirirajući pogled na more ili umirujući pogled na park, a sve su opremljene satelitskom televizijom, telefonom, kupatilom i fenom za kosu.
Soba sa pogledom na park: Svetla i udobno uređena soba sa pogledom na park pruža idealno mesto za opuštajući boravak. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog ekrana, sopstvenim kupatilom sa tušem i fenom za kosu, kao i besplatnim Wi-Fi internetom. Pogled na more upotpunjuje autentičan mediteranski ambijent.
Dvokrevetna Standard soba – pogled park: površina sobe 23 m², klima, SAT TV, mini bar, kupatilo sa kadom, bračni krevet i 1 pomoćni ležaj. Uživajte u tišini ove dvokrevetne sobe koju pruža zelena priroda parka La Luna Hotela. Neka vaš nezaboravan odmor počne u ovoj prostranoj dvokrevetnoj sobi.
Standard dvokrevetna soba (veličine 20 m2) sa balkonom sadrži klimu, sef, satelitski TV, privatno kupatilo, fen za kosu, bade-mantil.
Dvokrevetna soba (18 m²): Klimatizovana sa besplatnim Wi-Fi internetom. Sve sobe imaju pogled na grad i uključuju garderober, TV i privatno kupatilo sa kadom ili tušem.
Soba "Room 2+1": balkon/pogled na park, odvojeni/spojeni krevet, pomoćni ležaj, max. 3 osobe, kupatilo sa tušem, klima/grijanje.
Economy soba: dvokrevetna soba sa bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizovane i imaju kupatilo sa tušem i fen za kosu, besplatan Wi-Fi, SAT TV i telefon sa direktnim biranjem.
Sobe su opremljene modernim nameštajem koji odiše bojama i mirisom Mediterana. Veličina sobe je 27 m2, a tip kreveta u sobi je King size krevet, dimenzija 160×200. Dostupni su klima uređaj, sef, TV, mini bar, balkon, pomoćni ležaj i besplatno parkiralište.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
https://www.youtube.com/watch?v=qkL5o45V1o0 ✔ udaljen oko 100 m od šljunkovite plaže ✔ nadomak Poreča sa pogledom na prelep zaliv ✔ park oko hotela sa palmama, cvećem i ružama ✔ spoljašnji bazen sa terasom i ležaljkama ✔ sportske aktivnosti ✔ animacija i večernji program u sezoni ✔ sve što vam treba za jednostavan i opuštajući odmor Hotel Istra Plava Laguna je udoban porodični hotel sa tri zvezdice koji se nalazi u blizini Poreča, gleda na prelep zaliv i nudi sve što vam je potrebno za jednostavan i opušten odmor. Park oko hotela je lepo uređen, pun palmi, cveća i ruža. Hotel nudi 192 klimatizovane sobe. Hotel Istra je posebno popularan među zaljubljenim parovima, zbog ponude jednostavnog i udobnog odmora. Ako ne tražite luksuz, hotel Istra je idealan izbor. Economy soba: Soba je veličine oko 18 m2. Ima odvojene krevete za jednu osobu i fotelju na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, te kupatilo sa tušem.Bazeni: Na raspolaganju je veliki spoljašnji bazen sa morskom vodom, ležaljkama i suncobranima, kao i terasa za sunčanje. U blizini je i dečiji bazen sa morskom vodom. Oko 200 metara od hotela nalaze se kamenita, travnata i šljunkovita plaža sa ležaljkama, suncobranima, tuševima i barovima. Restorani i barovi: Gostima je na raspolaganju bife restoran za doručak i večeru, koji povremeno uključuje tematske večeri (u sezoni). Na raspolaganju je i Lobby bar. Usluge za decu: Zabavu shvatamo ozbiljno! Activities & Experience tim se brine da što lepše provedete svoje vreme i doživite nova i nezaboravna iskustva o kojima ćete pričati svima kad se vratite kući. Programi za decu uključuju Pepi club (od 4 do 12 godina; kreativne radionice, igre, sport itd.) i večernji program za decu. Sportske usluge: U okviru hotela ili u neposrednoj blizini dostupni su jutarnja gimnastika ili aqua aerobik i sportski turniri (odbojka na pesku, fudbal). Uz doplatu: tenis, stoni tenis, mini golf, boćanje, odbojka, skijanje na vodi, jedrenje, vodeni bicikli, bicikli, fudbal, košarka, jedrenje na dasci, kanu, ronjenje, jahanje, skvoš. Okolina: Hotel se nalazi u mirnom delu Zelene Lagune, oko 5 km od centra Poreča, a povezan je turističkim vozićem ili biciklističkom stazom. Okružen je uređenim parkom, a do mora vodi staza kroz drvored palmi, udaljena oko 100 m. Poreč je jedna od najpopularnijih destinacija na Jadranu, gde se bogata istorija susreće sa živahnim letnjim ritmom. Prošetajte slikovitim ulicama starog gradskog jezgra, istražite skrivene uvale i uživajte u kristalno čistom moru, vodenim sportovima, vrhunskoj istarskoj kuhinji i toplim zalascima sunca uz obalu. Idealna destinacija za aktivan, opuštajući i nezaboravan odmor!
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Junior Suite ističe se prostranošću i udobnošću, sa balkonom koji nudi prekrasan pogled, bilo na more ili na park. Savršen je izbor za manje porodice i goste koji cene dodatan prostor, toplu atmosferu i ugodan ambijent tokom svog boravka.
Sobe u depandansi Marina imaju vlastito kupatilo sa kadom. Objekat Marina smešten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Superior sobe smeštene su u okviru same vile. To je soba sa bračnim ili dvostrukim krevetom, sa francuskim prozorom i pogledom na vrt. Prikladna je za 2 odrasle osobe i 1 dete uz mogućnost pomoćnog ležaja 80x190 cm. Soba ima kupatilo sa tušem, fen za kosu, klima uređaj, grejanje, SAT TV + radio, mini-bar, telefon sa direktnom linijom, besplatan WLAN.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Dvokrevetne Standard sobe sa bračnim krevetom veličine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju su klima uređaj, sef, TV sa ravnim ekranom, mini bar. Sve smeštajne jedinice su klimatizovane i imaju bežični internet. Kupatilo sadrži tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, fen, peškire.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatno kupatilo
Hotel Stella nudi ugodne sobe sa pogledom na more i terasom, opremljene proizvodima za njegu tela i TV-om sa satelitskim programima, Wi-FI u celom hotelu, restoran i kafić sa terasom sa panoramskim pogledom na Pelješki most.
Deluxe dvokrevetna soba sa pogledom na park: prostrane, komforne i praktične. Idealne za tročlane porodice, prijatelje ili parove. Deluxe dvokrevetne sobe su sa prelepim pogledom na park, a na raspolaganju su Vam i balkoni. Opremljene su sa francuskim ležajem. Svaka soba takođe poseduje radni prostor, plazma televizor, mini bar i kupatilo. U zavisnosti od vaše želje, na raspolaganju je i dečiji krevetić ili pomoćni ležaj.
Sve sobe opremljene su televizorom sa kabelskim kanalima, klima uređajem, peškirima i bademantilima te imaju vlastito kupatilo. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Sobe: Deluxe Suite (od 55 do 68 m2 + balkon 12 m2) je savršen odabir za porodice sa decom. Na balkonu možete uživati na ležaljkama uz preksrasan pogled na grad i delimičan pogled na more i ostrva. Sadrži spavaću sobu i dnevnu sobu sa sofom na kojoj mogu spavati još dve osobe. Sobe sadrže moderan pisaći sto sa stolicom, aparat za kafu, fotelju, 2 x LCD televizor, sef, mini bar, kupatilo sa kadom ili tušem te odvojeni WC, a tu je i luksuzna Rituals kozmetika.
Soba 4+2: 44 m²: Dve sobe povezane vratima; jedna spavaća soba sa bračnim krevetom i kaučem na razvlačenje, druga spavaća soba sa dva odvojena kreveta i kaučem na razvlačenje; 2 kupatila sa tušem, 2 balkona/pogled na park, klima uređaj, TV.
Dvokrevetna soba sa pogledom na grad ili more - Posle dana na plaži ili na izletu se opustite u prijatno ohlađenim sobama, opremljenim sa velikim udobnim krevetom, SAT TV i telefonom. Posebna pažnja je bila posvećena unutrašnjoj dekoraciji soba. Odavde gosti mogu da uživaju u jedinstvenom pogledu na visoke jambore zasidrenih lađica, zalaske sunca, prelepe drvene krovove i stare kamene zidove kuća u starom delu grada.
Economy soba sa francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupatilo sa tuš kabinom.
Classic soba sa dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu sa dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupatilo sa tušem ili kadom te balkon.
Dvokrevetna soba sa pogledom na planine (22 m²) ima bračni krevet, terasu, kupatilo sa tušem, fen za kosu, klima-uređaj i pogodna je za boravak 2 osobe.
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastito kupatilo i balkon sa pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, sa jednim krevetom i jednom sofom na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, frižider, mikrovalnu pećnicu, kuvalo za vodu, peškire, trpezariju i privatni ulaz.
Classic soba sa balkonom i dodatnim ležajem - soba je površine oko 18 m2 i idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe i jedno dete. Soba ima kupatilo sa tušem, bračni krevet i kauč na razvlačenje koji služi kao ležaj.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sobe su klimatizovane i opremljene kupatilom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sve sobe opremljene su televizorom sa kabelskim kanalima, klima uređajem, peškirima i bademantilima te imaju vlastito kupatilo. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Junior Suite Park Strana: 2+2, 40 m2, sa balkonom. Soba ima bračni krevet/odvojene krevete, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje (80 x 200 cm), kupatilo sa kadom, fen za kosu, SAT TV, besplatni WiFi, klima uređaj, sef, telefon.
Sobe su klimatizovane i gostima nude besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, odvojenim WC-om, peškirima i besplatnim toaletnim potrepštinama. Na raspolaganju su i garderober, balkon ili terasa sa garniturom za sedenje, kao i pristup otvorenom dvorištu za prijatan odmor.
Sobe: Moderne i novo opremljene, sve sobe sa balkonom prema moru nude eleganciju i funkcionalnu udobnost. Smeštaj ima moderan i novo uređen enterijer. Sobe su opremljene klima uređajem, LCD satelitskom televizijom, telefonom, mini barom, sefom, besplatnim internetom, kupatilom sa tušem i balkonom sa garniturom za sedenje.
Standard soba (17 m²): Standard soba u Aminess Vival Casa Velaris nudi prijatan i funkcionalan smeštaj na površini od 17 m², idealan za opuštajući odmor uz more. Svetao prostor opremljen je bračnim krevetom ili sa dva odvojena kreveta, kao i sopstvenim kupatilom sa tušem. Soba sadrži klima-uređaj, televizor, besplatan Wi-Fi, telefon i sef. Pojedine sobe imaju balkon ili terasu, savršene za uživanje u mediteranskom vazduhu. Idealan izbor za parove ili individualne goste koji cene mir i udobnost.Tipovi soba:➜ S2: Standardna dvokrevetna soba. Twin/double. Kupatilo sa tušem.➜ CS3B: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni ležaj: fotelja na razvlačenje. Kupatilo sa tušem.➜ CS3BS: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom, pogled na more. Bračni krevet. Pomoćni ležaj: fotelja na razvlačenje. Kupatilo sa tušem.
Comfort soba (oko 21 m2): mogućnost odvojenih ležajeva, pogled park, balkon sa stolićem i stolicama, kupatilo sa tušem, fen za kosu, klima uređaj, grejanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar, direktni telefon.
Sve sobe dobro su opremljene za ugodan boravak - balkon, sopstveno kupatilo sa tušem, fen za kosu, TV sa međunarodnim popisom kanala, bojler i mini bar, kao i brzi Wi-Fi.
Dvokrevetna soba sa balkonom - Soba površine 22 m² pruža udoban smeštaj za opušten odmor. Elegantno i skladno uređena soba ima balkon sa prelepim pogledom na more, idealan za uživanje u mirnim trenucima tokom boravka.Soba je klimatizovana i ima sopstveno kupatilo sa toaletom. Opremljena je satelitskom televizijom, telefonom sa direktnom linijom, sefom i frižiderom. Gostima su na raspolaganju fen za kosu, besplatan WiFi, parking i mogućnost boravka sa kućnim ljubimcima. Dostupne su i usluge posluge u sobu i pranja veša, a soba je pogodna za porodice.
Apartman Lepeza (72m2) je moderan apartman sa divnim pogledom na more. Apartman ima kuhinju, boravak sa ležajem na razvlačenje, kupatilo sa mašinom za veš, samostalnu spavaću sobu sa bračnim krevetom, prostranu terasu, besplatan parking. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni.Radno vreme recepcije: glavna sezona (15. jun – 15. septembar) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Economy soba - Ova je soba idealna za smeštaj max. 2 odrasle osobe i jednog deteta do 13 god. Površina sobe je oko 18 m2, a sastoji se od kupatila sa tuš kabinom i spavaće sobe sa bračnim ležajem kojeg je moguće odvojiti na dva ležaja za jednu osobu te foteljom na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Dodatno: moguć dodatni ležaj, moguć dečji krevetić, pogled na park, klima, privatno kupatilo i WC, fen za kosu, TV, satelitska televizija, direktna telefonska linija, Wi-Fi.
Economy soba: dvokrevetna soba sa bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizovane i imaju kupatilo sa tušem i fen za kosu, besplatan Wi-Fi, SAT TV i telefon sa direktnim biranjem.
Apartmani (veličine 30 m²) imaju balkon sa prelepim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vaš maksimalni komfor – uključuju klima-uređaj, TV ravnog ekrana, sopstveno kupatilo sa tušem i WC-om, toaletne potrepštine, fen za kosu, kao i aparat za kafu i čaj.
Classic soba sa balkonom, morska strana: Soba je veličine oko 14 m2 i ima predsoblje, spavaću sobu sa dva odvojena kreveta, kupatilo sa tuš kabinom i balkon. Idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe.
ES2BP1 Economy Studio apartman 2+1: Apartman je pogodan za najviše 3 odrasle osobe i prostire se na približno 27 m². Sadrži dnevni boravak sa bračnim krevetom i dodatnim ležajem, kupatilo, malu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon koji je idealno mesto za opuštanje i uživanje na svežem vazduhu.EA2BP1 Economy apartman 2+1: Apartman površine približno 30 m² pogodan je za najviše 3 odrasle osobe. Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dodatnim ležajem, kupatilo, kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i lep balkon ili terasu.EA2BP2 Economy apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje, kupatilo, opremljenu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon ili terasu.EA2BP3 Economy apartman 2+3: Apartman je pogodan za najviše 5 odraslih osoba i prostire se na približno 38 m². Ima lepu terasu i balkon. Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje i kaučem na razvlačenje za jednu osobu, kao i kupatilo i opremljenu kuhinju.CS2TP Studio apartman za 2: Apartman je pogodan za najviše 2 odrasle osobe i prostire se na približno 17 m². Sadrži dnevni boravak sa dva kreveta, kuhinju i terasu.CA2TP2 Classic apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dva dodatna ležaja, kupatilo i opremljenu kuhinju. Takođe raspolaže lepom terasom sa vrtnom garniturom.CA2TP1 Classic apartman 4+1: Apartman je pogodan za najviše 5 osoba i prostire se na približno 33 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dodatnu spavaću sobu sa odvojenim krevetima u potkrovlju, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje, kupatilo i opremljenu kuhinju. Ima i lepu terasu sa vrtnom garniturom.
Apartman za 4 osobe: Ovaj apartman ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastito kupatilo i balkon sa pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, sa jednim krevetom i jednom sofom na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, frižider, mikrovalnu pećnicu, kuvalo za vodu, peškire, trpezariju i privatni ulaz.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizovana je i zvučno izolovana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni sto, kuvalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i fenom za kosu.
https://www.youtube.com/watch?v=qkL5o45V1o0 ✔ udaljen oko 100 m od šljunkovite plaže ✔ nadomak Poreča sa pogledom na prelep zaliv ✔ park oko hotela sa palmama, cvećem i ružama ✔ spoljašnji bazen sa terasom i ležaljkama ✔ sportske aktivnosti ✔ animacija i večernji program u sezoni ✔ sve što vam treba za jednostavan i opuštajući odmor Hotel Istra Plava Laguna je udoban porodični hotel sa tri zvezdice koji se nalazi u blizini Poreča, gleda na prelep zaliv i nudi sve što vam je potrebno za jednostavan i opušten odmor. Park oko hotela je lepo uređen, pun palmi, cveća i ruža. Hotel nudi 192 klimatizovane sobe. Hotel Istra je posebno popularan među zaljubljenim parovima, zbog ponude jednostavnog i udobnog odmora. Ako ne tražite luksuz, hotel Istra je idealan izbor. Economy soba: Soba je veličine oko 18 m2. Ima odvojene krevete za jednu osobu i fotelju na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, te kupatilo sa tušem.Bazeni: Na raspolaganju je veliki spoljašnji bazen sa morskom vodom, ležaljkama i suncobranima, kao i terasa za sunčanje. U blizini je i dečiji bazen sa morskom vodom. Oko 200 metara od hotela nalaze se kamenita, travnata i šljunkovita plaža sa ležaljkama, suncobranima, tuševima i barovima. Restorani i barovi: Gostima je na raspolaganju bife restoran za doručak i večeru, koji povremeno uključuje tematske večeri (u sezoni). Na raspolaganju je i Lobby bar. Usluge za decu: Zabavu shvatamo ozbiljno! Activities & Experience tim se brine da što lepše provedete svoje vreme i doživite nova i nezaboravna iskustva o kojima ćete pričati svima kad se vratite kući. Programi za decu uključuju Pepi club (od 4 do 12 godina; kreativne radionice, igre, sport itd.) i večernji program za decu. Sportske usluge: U okviru hotela ili u neposrednoj blizini dostupni su jutarnja gimnastika ili aqua aerobik i sportski turniri (odbojka na pesku, fudbal). Uz doplatu: tenis, stoni tenis, mini golf, boćanje, odbojka, skijanje na vodi, jedrenje, vodeni bicikli, bicikli, fudbal, košarka, jedrenje na dasci, kanu, ronjenje, jahanje, skvoš. Okolina: Hotel se nalazi u mirnom delu Zelene Lagune, oko 5 km od centra Poreča, a povezan je turističkim vozićem ili biciklističkom stazom. Okružen je uređenim parkom, a do mora vodi staza kroz drvored palmi, udaljena oko 100 m. Poreč je jedna od najpopularnijih destinacija na Jadranu, gde se bogata istorija susreće sa živahnim letnjim ritmom. Prošetajte slikovitim ulicama starog gradskog jezgra, istražite skrivene uvale i uživajte u kristalno čistom moru, vodenim sportovima, vrhunskoj istarskoj kuhinji i toplim zalascima sunca uz obalu. Idealna destinacija za aktivan, opuštajući i nezaboravan odmor!
Trokrevetna soba pruža udoban i moderan smeštaj za do tri osobe, površine oko 22 m². Opremljena je francuskim i jednim singl krevetom (ili sa tri odvojena kreveta), a gostima su na raspolaganju klima uređaj, mini frižider, kuvalo, LCD TV, Wi-Fi, sef i potpuno opremljeno kupatilo sa tuš kabinom i fenom za kosu. Idealan je izbor za parove ili manje grupe koje traže komforan boravak u prijatnom ambijentu.
Sobe: CS3B: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.CS3BM: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana, dodatni ležaj. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99g). Kupatilo sa tušem.
Trokrevetna soba pruža udoban i moderan smeštaj za do tri osobe, površine oko 22 m². Opremljena je francuskim i jednim singl krevetom (ili sa tri odvojena kreveta), a gostima su na raspolaganju klima uređaj, mini frižider, kuvalo, LCD TV, Wi-Fi, sef i potpuno opremljeno kupatilo sa tuš kabinom i fenom za kosu. Idealan je izbor za parove ili manje grupe koje traže komforan boravak u prijatnom ambijentu.
Sve sobe dobro su opremljene za ugodan boravak - balkon, sopstveno kupatilo sa tušem, fen za kosu, TV sa međunarodnim popisom kanala, bojler i mini bar, kao i brzi Wi-Fi.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Dvokrevetna soba sa pogledom na grad ili more - Posle dana na plaži ili na izletu se opustite u prijatno ohlađenim sobama, opremljenim sa velikim udobnim krevetom, SAT TV i telefonom. Posebna pažnja je bila posvećena unutrašnjoj dekoraciji soba. Odavde gosti mogu da uživaju u jedinstvenom pogledu na visoke jambore zasidrenih lađica, zalaske sunca, prelepe drvene krovove i stare kamene zidove kuća u starom delu grada.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizovana soba sa bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana sa kabelskim programima, sopstvenim kupatilom i balkonom.
ES2BP1 Economy Studio apartman 2+1: Apartman je pogodan za najviše 3 odrasle osobe i prostire se na približno 27 m². Sadrži dnevni boravak sa bračnim krevetom i dodatnim ležajem, kupatilo, malu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon koji je idealno mesto za opuštanje i uživanje na svežem vazduhu.EA2BP1 Economy apartman 2+1: Apartman površine približno 30 m² pogodan je za najviše 3 odrasle osobe. Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dodatnim ležajem, kupatilo, kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i lep balkon ili terasu.EA2BP2 Economy apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje, kupatilo, opremljenu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon ili terasu.EA2BP3 Economy apartman 2+3: Apartman je pogodan za najviše 5 odraslih osoba i prostire se na približno 38 m². Ima lepu terasu i balkon. Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje i kaučem na razvlačenje za jednu osobu, kao i kupatilo i opremljenu kuhinju.CS2TP Studio apartman za 2: Apartman je pogodan za najviše 2 odrasle osobe i prostire se na približno 17 m². Sadrži dnevni boravak sa dva kreveta, kuhinju i terasu.CA2TP2 Classic apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dva dodatna ležaja, kupatilo i opremljenu kuhinju. Takođe raspolaže lepom terasom sa vrtnom garniturom.CA2TP1 Classic apartman 4+1: Apartman je pogodan za najviše 5 osoba i prostire se na približno 33 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dodatnu spavaću sobu sa odvojenim krevetima u potkrovlju, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje, kupatilo i opremljenu kuhinju. Ima i lepu terasu sa vrtnom garniturom.
Standard dvokrevetna soba (veličine 20 m2) sa balkonom sadrži klimu, sef, satelitski TV, privatno kupatilo, fen za kosu, bade-mantil.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatno kupatilo sa tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe takođe nude i prostor za sedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i peškire.
Comfort dvokrevetna soba (19 m²): Prema park strani, odvojeni kreveti, max. 2 osobe + mogućnost dodavanja 1 pomoćnog ležaja, kupatilo sa tušem/kadom, hlađenje/grejanje. Dodatno: posluga u sobu, usluge pranja i peglanja, pogled na park, klima, privatno kupatilo i WC, fen za kosu, mini bar, sef u sobi, satelitska televizija, direktna telefonska linija, pristup internetu, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Comfort dvokrevetna soba (SS2) 23-26 m2: pomoćni krevet: sofa na razvlačenje, francuski balkon, kupatilo sa tušem ili kadom.➜Superior Junior Suite (HA2JP) 34-38 m2: francuski balkon i lođa. U produžetku spavaće sobe dnevni boravak sa sofom na razvlačenje za 1 osobu.
Komforna dvokrevetna soba nalazi se u aneks zgradi, odnosno paviljonu. Sobe su smeštene na 1. spratu, gde imaju pristup velikoj zajedničkoj terasi, ili na 2. spratu, gde imaju balkon na morskoj strani odnosno pogled na more. Budući da se ispred nekih paviljona nalaze stabla, neke sobe imaju samo delimičan pogled na more. Soba ima približno 18 m² i pogodna je za najviše 2 odrasle osobe i 1 dete. Opremljena je bračnim krevetom ili odvojenim krevetima, a po potrebi je moguće dodati i treći pomoćni rasklopni ležaj. Dečiji krevetac dostupan je na upit i uz doplatu, ali pomoćni ležaj i dečiji krevetac nije moguće istovremeno postaviti u sobu. Soba uključuje zavese za zamračivanje, SAT TV, klima-uređaj, Wi-Fi, fen za kosu, kupatilo sa tuš kabinom, peškire za kupatilo i osnovnu kozmetiku.
ES2BP1 Economy Studio apartman 2+1: Apartman je pogodan za najviše 3 odrasle osobe i prostire se na približno 27 m². Sadrži dnevni boravak sa bračnim krevetom i dodatnim ležajem, kupatilo, malu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon koji je idealno mesto za opuštanje i uživanje na svežem vazduhu.EA2BP1 Economy apartman 2+1: Apartman površine približno 30 m² pogodan je za najviše 3 odrasle osobe. Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dodatnim ležajem, kupatilo, kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i lep balkon ili terasu.EA2BP2 Economy apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje, kupatilo, opremljenu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon ili terasu.EA2BP3 Economy apartman 2+3: Apartman je pogodan za najviše 5 odraslih osoba i prostire se na približno 38 m². Ima lepu terasu i balkon. Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje i kaučem na razvlačenje za jednu osobu, kao i kupatilo i opremljenu kuhinju.CS2TP Studio apartman za 2: Apartman je pogodan za najviše 2 odrasle osobe i prostire se na približno 17 m². Sadrži dnevni boravak sa dva kreveta, kuhinju i terasu.CA2TP2 Classic apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dva dodatna ležaja, kupatilo i opremljenu kuhinju. Takođe raspolaže lepom terasom sa vrtnom garniturom.CA2TP1 Classic apartman 4+1: Apartman je pogodan za najviše 5 osoba i prostire se na približno 33 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dodatnu spavaću sobu sa odvojenim krevetima u potkrovlju, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje, kupatilo i opremljenu kuhinju. Ima i lepu terasu sa vrtnom garniturom.
Deluxe dvokrevetna soba u Villi Marello pruža moderan i udoban smeštaj uz more u Promajni. Opremljena je klima uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om ravnog ekrana, sefom, mini frižiderom i privatnim kupatilom sa tušem, fenom za kosu i osnovnim toaletnim priborom. Gostima je dostupan balkon sa pogledom na more, radni prostor i zvučna izolacija koja obezbeđuje miran boravak. Soba je pogodna za dve osobe i može da primi dodatni ležaj.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizovana je i zvučno izolovana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni sto, kuvalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i fenom za kosu.
Dvokrevetna soba sa bračnim krevetom/zasebnim krevetima i balkonom (površine 18 m²) ima TV sa ravnim ekranom, mini bar, radni sto, peškire, klima uređaj, ormar i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem i fenom za kosu.
Sobe:Classic soba: veličina do 30 m2, Classic sobe sa dodatnim ležajem (za 1-3 osobe), balkon, strana parkClassic soba – Connected: dve spojene dvokrevetne sobe, za do 5 osoba, balkon, strana parkClassic soba – Family: za 2-4 osobe, balkon, strana parkSuperior soba – Family: veličina do 30 m2, za 2 - 4 osobe, balkon, strana bazenPremium soba: veličina 30 m2, za 1-3 osobe, balkon, strana more
Prostrani dvosobni apartman (4+2) veličine 97 m² pogodan je za do 6 osoba. Sastoji se od dve spavaće sobe (bračni krevet i krevet na sprat), dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje i dva kupatila, što omogućava udoban boravak za porodice ili grupe.Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju sa trpezarijom, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi, kao i balkon i terasu. Gosti mogu uživati u pogledima na more, vrt, bazen ili grad, a smeštaj nudi sve potrebno za opušten i prijatan odmor.
Standard soba sa balkonom: Intimnija soba za 2 osobe sa pogledom na more ili orentisana prema moru koja osvaja na prvi pogled. Kvadratura sobe je 20 m2. Krevet može biti bračni ili odvojeni. Soba sadrži: balkon, black out zavjese, klimatizaciju, sef, mini frižider, telefon, TV, Wi-Fi, tuš kadu, fen za kosu, toalet potrepštine za kupanje, dečji krevetić (na zahtev). Standard soba je je osnovna dvokrevetna soba i nema mogućnosti pomoćnog ležaja.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizovana je i zvučno izolovana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni sto, kuvalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i fenom za kosu.
Classic soba sa dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu sa dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupatilo sa tušem ili kadom te balkon.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Classic soba sa dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu sa dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupatilo sa tušem ili kadom te balkon.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Elegantno uređene Classic sobe sa pogledom na park odišu toplinom i udobnošću, stvarajući savršen ambijent za potpuni odmor i opuštanje. Moderan interijer sa detaljima u prirodnim tonovima drva, profinjeni nameštaj i usklađene zavese za zamračivanje doprinose ugodnoj atmosferi i maksimalnoj privatnosti. Sobe su opremljene bračnim krevetom ili dva odvojena ležaja, sa mogućnošću dodavanja trećeg kreveta, što ih čini idealnim izborom za parove, porodice ili individualne goste. Svaka soba ima radni sto, kao i moderno kupatilo sa tušem, a po potrebi se mogu koristiti i kao jednokrevetne.
Superior dvokrevetna soba sa balkonom: strana park, odvojeni kreveti/bračni krevet, mogućnost pomoćnog ležaja, kupatilo sa kadom, hlađenje/grejanje. Dodatno: klima uređaj, vlastito kupatilo i wc, fen za kosu, mini bar, grejač za vodu, sef u sobi, SAT TV, direktna telefonska linija, internet priključak, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, dodatni ležaj S3BP (23 m2)➜Superior suite sa balkonom, morska strana (HA2M) 47m2
Economy soba: dvokrevetna soba sa bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizovane i imaju kupatilo sa tušem i fen za kosu, besplatan Wi-Fi, SAT TV i telefon sa direktnim biranjem.
