Smeštaj na moru
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom sa balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupatila su opremljena tušem ili tuš kadom, fenom i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatan Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje sa spoljašnjim svetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrednih predmeta, dok mini bar omogućava osvežavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grejanje ili hlađenje prostora. Takođe, gostima su na raspolaganju bade-mantili i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S4F: Standard porodična soba. Dve spavaće sobe, jedna sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima. Kupatilo sa tušem.➜S2FP: Classic povezana porodična soba sa balkonom. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2FM: Premium povezana porodična soba sa balkonom, pogled more. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.
Bungalov sa 2 kreveta (A2) pruža smještaj za 2 osobe, uz mogućnost dodatka dječijeg krevetića za decu do 2 godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj letovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, odmah uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog uticaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za bijeg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema struje. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih čvorova.
Premium suite sa balkonom (HA2B): 32 m², balkon, dvokrevetna spavaća soba sa bračnim krevetom, dnevni boravak sa dodatnim krevetom (kauč na razvlačenje 160x200), maks. 4 osobe, kupatilo sa tušem, hlađenje/grejanje.Superior suite sa balkonom, pogled na more (HA2S): balkon sa pogledom na more, dvokrevetna spavaća soba sa bračnim krevetom, dnevni boravak sa dodatnim krevetom (kauč na razvlačenje 160x200).
Economy soba - u ovoj sobi površine od oko 16 m2 udobno će se smestiti max. 2 odrasle osobe. Soba nudi bračni krevet i kupatilo sa tuš kabinom.
Deluxe dvokrevetna soba sa pogledom na park: prostrane, komforne i praktične. Idealne za tročlane porodice, prijatelje ili parove. Deluxe dvokrevetne sobe su sa prelepim pogledom na park, a na raspolaganju su Vam i balkoni. Opremljene su sa francuskim ležajem. Svaka soba takođe poseduje radni prostor, plazma televizor, mini bar i kupatilo. U zavisnosti od vaše želje, na raspolaganju je i dečiji krevetić ili pomoćni ležaj.
Oleander Comfort (90 m2): kapacitet za 8 osoba: U svakoj kući su dva apartmana sa vlastitim ulazom koji se nalaze na spratu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak sa kaučem na razvlačenje za 2 osobe, 3 zasebne spavaće sobe (jedna spavaća soba sa bračnim krevetom, dve spavaće sobe sa odvojenim krevetima), 2 kupatila sa mašinom za veš i 2 balkona.Radno vreme recepcije: glavna sezona (15. jun – 15. septembar) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Apartman za 4 osobe: Ovaj apartman ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastito kupatilo i balkon sa pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, sa jednim krevetom i jednom sofom na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, frižider, mikrovalnu pećnicu, kuvalo za vodu, peškire, trpezariju i privatni ulaz.
Heritage Seaside Room spaja istorijski šarm i savremenu udobnost. Enterijer sobe krase tapete sa reprodukcijama autentičnih fotografija sa početka 20. veka koje prostoru daju jedinstven karakter i poseban istorijski ambijent. Visoki plafoni, očuvani istorijski detalji i topli materijali stvaraju elegantnu i mirnu atmosferu. Soba površine 25–31 m² ima pogled na morsku obalu i šetalište. Opremljena je prostranim king-size krevetom, radnim stolom i 55-inčnim ravnim TV ekranom, dok moderno uređeno kupatilo uključuje walk-in tuš. Gostima su na raspolaganju luksuzna Rituals kozmetika, mekani bade-mantili i papuče, kao i Nespresso aparat za kafu, mini bar (dopuna na zahtev), sef i besplatan Wi-Fi. Tokom boravka gostima je omogućen i pristup unutrašnjem bazenu, wellnessu i fitnesu. Ova soba spaja autentičnost i udobnost i pruža mirno utočište uz more – u samom srcu istorije.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Comfort soba sa balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Soba 2+1: 22 m², spavaća soba sa bračnim krevetom i sklopivim kaučem/dnevni krevet, balkon strana park, klima-uređaj, vlastito kupatilo sa tušem, TV ravnog ekrana.
Deluxe dvokrevetna soba sa pogledom na park: prostrane, komforne i praktične. Idealne za tročlane porodice, prijatelje ili parove. Deluxe dvokrevetne sobe su sa prelepim pogledom na park, a na raspolaganju su Vam i balkoni. Opremljene su sa francuskim ležajem. Svaka soba takođe poseduje radni prostor, plazma televizor, mini bar i kupatilo. U zavisnosti od vaše želje, na raspolaganju je i dečiji krevetić ili pomoćni ležaj.
Sobe: Moderne i novo opremljene, sve sobe sa balkonom prema moru nude eleganciju i funkcionalnu udobnost. Smeštaj ima moderan i novo uređen enterijer. Sobe su opremljene klima uređajem, LCD satelitskom televizijom, telefonom, mini barom, sefom, besplatnim internetom, kupatilom sa tušem i balkonom sa garniturom za sedenje.
Comfort dvokrevetna soba (19 m²): Prema park strani, odvojeni kreveti, max. 2 osobe + mogućnost dodavanja 1 pomoćnog ležaja, kupatilo sa tušem/kadom, hlađenje/grejanje. Dodatno: posluga u sobu, usluge pranja i peglanja, pogled na park, klima, privatno kupatilo i WC, fen za kosu, mini bar, sef u sobi, satelitska televizija, direktna telefonska linija, pristup internetu, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Comfort dvokrevetna soba (SS2) 23-26 m2: pomoćni krevet: sofa na razvlačenje, francuski balkon, kupatilo sa tušem ili kadom.➜Superior Junior Suite (HA2JP) 34-38 m2: francuski balkon i lođa. U produžetku spavaće sobe dnevni boravak sa sofom na razvlačenje za 1 osobu.
Pinus Holiday Home: 30 m2 | 18 m2 natkrivena terasa | 2 sobe | 2 kupatila | 4 + 1 osoba✔ 80 m od mora ✔ Natkrivena terasa ✔ Sunčalište ✔ Parking ✔ Dozvoljeni kućni ljubimci ✔ Klima ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Mašina za pranje posuđa ✔ Mikrotalasna pećnica ✔ Fen za kosu ✔ Toaletni pribor ✔ Dečiji krevetić (na upit) ✔ Besplatan Wi-Fi ✔ ParkingSavršen izbor za svakoga ko želi da oseti blagodati boravka u privatnosti ove prostrane mobilne kućice, uživajući u prirodi i blizini plaže.
Superior dvokrevetna soba sa balkonom na morsku stranu (21 m²) ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta te mogućnost dodatnog ležaja na kauču na razvlačenje. Klimatizirana soba uključuje balkon, SAT TV, mini frižider, sef, besplatan Wi-Fi i direktnu telefonsku liniju. Kupatilo je opremljeno walk-in tušem i fenom za kosu. Soba je pogodna za porodice, a na zahtev je dostupan i dečiji krevetić.
Junior Suite ističe se prostranošću i udobnošću, sa balkonom koji nudi prekrasan pogled, bilo na more ili na park. Savršen je izbor za manje porodice i goste koji cene dodatan prostor, toplu atmosferu i ugodan ambijent tokom svog boravka.
Dvokrevetna soba Comfort: bračni krevet, pomoćni krevet (fotelja na razvlačenje), kupatilo sa fenom, klima uređaj, satelitska TV, telefon; soba se nalazi u annexu
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Hotel Adriatic ima klimatizovane zajedničke prostorije, kao što su aperitiv bar, kafić i TV salon, dok su sve sobe opremljene TV-sat i telefonom, a većina soba ima i balkon.
Apartmani (veličine 30 m²) imaju balkon sa prelepim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vaš maksimalni komfor – uključuju klima-uređaj, TV ravnog ekrana, sopstveno kupatilo sa tušem i WC-om, toaletne potrepštine, fen za kosu, kao i aparat za kafu i čaj.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su takođe opremljene minibarom i sefom.
ES2BP1 Economy Studio apartman 2+1: Apartman je pogodan za najviše 3 odrasle osobe i prostire se na približno 27 m². Sadrži dnevni boravak sa bračnim krevetom i dodatnim ležajem, kupatilo, malu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon koji je idealno mesto za opuštanje i uživanje na svežem vazduhu.EA2BP1 Economy apartman 2+1: Apartman površine približno 30 m² pogodan je za najviše 3 odrasle osobe. Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dodatnim ležajem, kupatilo, kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i lep balkon ili terasu.EA2BP2 Economy apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje, kupatilo, opremljenu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon ili terasu.EA2BP3 Economy apartman 2+3: Apartman je pogodan za najviše 5 odraslih osoba i prostire se na približno 38 m². Ima lepu terasu i balkon. Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje i kaučem na razvlačenje za jednu osobu, kao i kupatilo i opremljenu kuhinju.CS2TP Studio apartman za 2: Apartman je pogodan za najviše 2 odrasle osobe i prostire se na približno 17 m². Sadrži dnevni boravak sa dva kreveta, kuhinju i terasu.CA2TP2 Classic apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dva dodatna ležaja, kupatilo i opremljenu kuhinju. Takođe raspolaže lepom terasom sa vrtnom garniturom.CA2TP1 Classic apartman 4+1: Apartman je pogodan za najviše 5 osoba i prostire se na približno 33 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dodatnu spavaću sobu sa odvojenim krevetima u potkrovlju, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje, kupatilo i opremljenu kuhinju. Ima i lepu terasu sa vrtnom garniturom.
Dvokrevetna Superior soba sa balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupatilo sa tušem, klimatizacija/grejanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more – S2BS
Standard sobe (17 m2) sa bračnim krevetom ili 2 odvojena kreveta, kupatilom, TV-om sa satelitskim programima i mini barom. Hotel nudi različite sadržaje kao što su otvoreni bazen, večernja i dnevna terasa, suvenirnica, frizerski salon, sauna, spa-centar, teretana i slično čime će gostima biti osiguran rekreativni odmor.
Bungalov sa 5 kreveta (C4) prikladan je smeštaj za porodice sa više članova i malom decom do 12 godina koja ne mogu boraviti u odvojenom bungalovu. U bungalovu se nalazi jedan bračni krevet, koji je pregradom odeljen od prostora u kojemu su smeštena tri kreveta za jednu osobu, uz mogućnost dodatka dečjeg krevetića za decu do 2. godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj letovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, odmah uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog uticaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za beg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema električne energije. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih blokova.
Deluxe dvokrevetna soba sa pogledom na park: prostrane, komforne i praktične. Idealne za tročlane porodice, prijatelje ili parove. Deluxe dvokrevetne sobe su sa prelepim pogledom na park, a na raspolaganju su Vam i balkoni. Opremljene su sa francuskim ležajem. Svaka soba takođe poseduje radni prostor, plazma televizor, mini bar i kupatilo. U zavisnosti od vaše želje, na raspolaganju je i dečiji krevetić ili pomoćni ležaj.
Classic soba sa balkonom (pogled park) je moderno uređena soba od cca 27,80 m2 puna toplih i prijatnih boja i nudi nameštenu terasu na kojoj možete uživati u suncu i pogledu na prelepi park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dvokrevetnog kreveta, kupatila sa kadom i pogodna je za maksimalno 2 odrasle osobe.Sobe:CLASSIC SOBA SA BALKONOM STRANA PARK (C2BP) cca. 27,80 m2 puna toplih i ugodnih boja nudi i opremljeni balkon na kojemu možete uživati u suncu i pogledu na prekrasan park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dva odvojena kreveta, kupatila sa kadom.CLASSIC SOBA SA BALKONOM STRANA PARK SA POMOĆNIM LEŽAJEM (C3BP) cca. 30 m2, nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, a tu je i opremljeni balkon sa kojeg se pruža pogled na mediteranski park koji okružuje hotel.PREMIUM SOBA SA BALKONOM STRANA MORE ( P2BN) - cca. 30m2 te nudi očarajavući pogled prema moru. Uživajte u mirnim večerima pod mjesečinom na prostranom privatnom balkonu. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta, te kupatilo sa kadom.PREMIUM SOBA SA BALKONOM STRANA MORE - POMOĆNI LEŽAJ – (P3BN) – cca. 30m2 te nude očarajavući pogled prema moru. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, te kupatilo sa kadom, a pogodna je za najviše dve odrasle osobe i jedno dete.
Svi apartmani opremljeni su posuđem za jelo i kuvanje prema broju osoba, aparatom za kafu i kuvalom za vodu. Superior apartmani dodatno su opremljeni mikrotalasnom pećnicom i sušilom za kosu u kupatilu. Parking mesta nalaze se u neposrednoj blizini apartmana. Prostrani i elegantno uređeni apartmani orijentisani su prema moru. Do apartmana se može doći automobilom, dok se privatni parking resorta nalazi pored glavne zgrade (recepcija, pansionski restoran, suvenirnica i prodavnica).Tip B (4+1) Superior - 46 m ²- dvosoban apartman površine 46 m² idealan je za porodice ili veće grupe. Nalazi se na prvom spratu s balkonom i orijentisan je prema moru. Od plaže je udaljen približno 300 m. Sastoji se od dve spavaće sobe s bračnim ili odvojenim krevetima, dnevnog boravka s kaučem (za jedno dete do 12 godina), kupatila s tušem, dodatnog WC-a i balkona.
Superior dvokrevetna soba sa pomoćnim ležajem, balkonom i bočnim pogledom na more odličan je izbor za do 3 osobe koje žele više prostora i dodatnu udobnost u blizini mora. Soba ima 18 m² i sastoji se od ulaznog prostora i spavaće sobe, što omogućava bolju organizaciju prostora i prijatan osećaj prostranosti. Opremljena je sa dva udobna odvojena ležaja i dodatnim kaučem na razvlačenje, pogodnim za treću osobu. Dečiji krevetić dostupan je na upit. Balkon pruža prijatan kutak za opuštanje i uživanje na svežem morskom vazduhu. Soba uključuje privatno kupatilo sa tuš kabinom, funkcionalno uređeno za svakodnevnu upotrebu, sa fenom za kosu, osnovnom kozmetikom i policom za peškire. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV i besplatan Wi-Fi.
U objektu se nalaze dva apartmana sa vlastitim ulazima koji se nalaze u prizemlju. Apartman Lavanda (61 m2) ima kuhinju, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje za 2 osobe, odvojenu spavaću sobu sa bračnim krevetom, kupatilo sa mašinom za veš i terasu. U apartmanu je zabranjeno pušenje i kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Radno vreme recepcije: glavna sezona (15. jun – 15. septembar) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Dvokrevetna Standard soba – pogled park: površina sobe 23 m², klima, SAT TV, mini bar, kupatilo sa kadom, bračni krevet i 1 pomoćni ležaj. Uživajte u tišini ove dvokrevetne sobe koju pruža zelena priroda parka La Luna Hotela. Neka vaš nezaboravan odmor počne u ovoj prostranoj dvokrevetnoj sobi.
Svi apartmani opremljeni su priborom za jelo i kuvanje prema broju osoba, klima-uređajem u svakoj prostoriji, telefonom, besplatnim Wi-Fi internetom, SAT-TV-om, fenom za kosu, posteljinom i peškirima (generalno čišćenje jednom nedeljno, zamena peškira dva puta nedeljno) te sefom (na recepciji, prema raspoloživosti, na upit). Dečiji krevetac dostupan je na upit i uz doplatu, a kućni ljubimci su dozvoljeni (prema pravilima objekta). Prostrani i elegantno uređeni apartmani orijentisani su prema moru, a parking mesta nalaze se u neposrednoj blizini apartmana. Do apartmana se može doći automobilom, dok se privatni parking resorta nalazi pored glavne zgrade (recepcija, pansionski restoran, suvenirnica i prodavnica).Tip A (2+1) Superior seaside - 42 m ²- jednosoban apartman idealan je izbor za dve odrasle osobe i jedno dete do 12 godina. Nalazi se u prizemlju s terasom i udaljen je od plaže približno 150 m. Sastoji se od jedne spavaće sobe s king size ili twin krevetom, kupatila, dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te aparata za filter kafu i mikrotalasne pećnice.
Soba "Room 2+1": balkon/pogled na park, odvojeni/spojeni krevet, pomoćni ležaj, max. 3 osobe, kupatilo sa tušem, klima/grijanje.
Economy soba sa francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupatilo sa tuš kabinom.
Bungalov sa 5 kreveta (C4) prikladan je smeštaj za porodice sa više članova i malom decom do 12 godina koja ne mogu boraviti u odvojenom bungalovu. U bungalovu se nalazi jedan bračni krevet, koji je pregradom odeljen od prostora u kojemu su smeštena tri kreveta za jednu osobu, uz mogućnost dodatka dečjeg krevetića za decu do 2. godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj letovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, odmah uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog uticaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za beg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema električne energije. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih blokova.
Standard soba sa balkonom: Intimnija soba za 2 osobe sa pogledom na more ili orentisana prema moru koja osvaja na prvi pogled. Kvadratura sobe je 20 m2. Krevet može biti bračni ili odvojeni. Soba sadrži: balkon, black out zavjese, klimatizaciju, sef, mini frižider, telefon, TV, Wi-Fi, tuš kadu, fen za kosu, toalet potrepštine za kupanje, dečji krevetić (na zahtev). Standard soba je je osnovna dvokrevetna soba i nema mogućnosti pomoćnog ležaja.
Superior junior suita sa balkonom morska strana: 1 spavaća soba, 1 kupatilo sa kadom ili tušem i fenom za kosu. Suita sadrži mini bar, ormar, TV ravnog ekrana sa kabelskim programima i balkon. Suita uključuje 1 krevet i 1 kauč na razvlačenje.
Sve sobe opremljene su televizorom sa kabelskim kanalima, klima uređajem, peškirima i bademantilima te imaju vlastito kupatilo. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Premium Club sobe: Soba sa bračnim ili duplim krevetom, pogled na more, balkon sa stolićem i stolicama, za 2 osobe i 1 dete uz mogućnost pomoćnog ležaja 75x200cm, kupatilo sa tušem, fen, klima uređaj, grijanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar, direktni telefon, besplatan Wi-Fi.VIP tretman: svakodnevno besplatno korištenje bezalkoholnih pića u mini baru, kuvalo za vodu, ponuda kafe i čajeva, korištenje bade-mantila i papuča, paket hotelske kozmetike.
Superior dvokrevetna soba je elegantno uređena dvokrevetna soba namenjena udobnom boravku dve osobe. Soba raspolaže bračnim krevetom, privatnim kupatilom, klima-uređajem, TV-om ravnog ekrana, besplatnim Wi-Fi internetom i prostorom za sedenje. Gostima pruža prijatan ambijent za odmor, a pojedine sobe nude i prelep pogled na more.
Dvokrevetna Standard soba – pogled park: površina sobe 23 m², klima, SAT TV, mini bar, kupatilo sa kadom, bračni krevet i 1 pomoćni ležaj. Uživajte u tišini ove dvokrevetne sobe koju pruža zelena priroda parka La Luna Hotela. Neka vaš nezaboravan odmor počne u ovoj prostranoj dvokrevetnoj sobi.
Comfort soba sa balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
U 2026. godini hotel provesće značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smeštajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju sa ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dečjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupatila u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba sa balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupatilo, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dve odrasle osobe, sa mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za decu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Dvokrevetna Superior soba pruža prijatan smeštaj za dve osobe uz mogućnost pomoćnog ležaja za dete. Sa balkona opremljenog stolom i stolicama pruža se prelep pogled na more, idealan za opuštanje tokom boravka. Soba je klimatizovana i opremljena SAT TV-om, mini barom, sefom, direktnom telefonskom linijom i besplatnim Wi-Fi pristupom. Kupatilo sadrži tuš i fen za kosu, a moderan enterijer i funkcionalna oprema obezbeđuju udoban i bezbrižan odmor uz more.
Standard dvokrevetna soba (veličine 20 m2) sa balkonom sadrži klimu, sef, satelitski TV, privatno kupatilo, fen za kosu, bade-mantil.
Comfort soba sa balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Dvokrevetna Standard soba – pogled park: površina sobe 23 m², klima, SAT TV, mini bar, kupatilo sa kadom, bračni krevet i 1 pomoćni ležaj. Uživajte u tišini ove dvokrevetne sobe koju pruža zelena priroda parka La Luna Hotela. Neka vaš nezaboravan odmor počne u ovoj prostranoj dvokrevetnoj sobi.
Economy soba sa francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupatilo sa tuš kabinom.
Superior dvokrevetna soba sa pomoćnim ležajem, balkonom i bočnim pogledom na more odličan je izbor za do 3 osobe koje žele više prostora i dodatnu udobnost u blizini mora. Soba ima 18 m² i sastoji se od ulaznog prostora i spavaće sobe, što omogućava bolju organizaciju prostora i prijatan osećaj prostranosti. Opremljena je sa dva udobna odvojena ležaja i dodatnim kaučem na razvlačenje, pogodnim za treću osobu. Dečji krevetić dostupan je na upit. Balkon pruža prijatan kutak za opuštanje i uživanje na svežem morskom vazduhu.Soba uključuje privatno kupatilo sa tuš kabinom, funkcionalno uređeno za svakodnevnu upotrebu, sa fenom za kosu, osnovnom kozmetikom i policom za peškire. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV i besplatan Wi-Fi.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom sa balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupatila su opremljena tušem ili tuš kadom, fenom i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatan Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje sa spoljašnjim svetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrednih predmeta, dok mini bar omogućava osvežavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grejanje ili hlađenje prostora. Takođe, gostima su na raspolaganju bade-mantili i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S4F: Standard porodična soba. Dve spavaće sobe, jedna sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima. Kupatilo sa tušem.➜S2FP: Classic povezana porodična soba sa balkonom. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2FM: Premium povezana porodična soba sa balkonom, pogled more. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.
Dvokrevetna Superior soba sa balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupatilo sa tušem, klimatizacija/grejanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more – S2BS
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Sobe su klimatizovane i opremljene kupatilom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Dvokrevetna soba ističe se unikatnim, ručno rađenim drvenim nameštajem. Poseban ugođaj i atmosferu stvaraju ručno izrađeni drveni detalji upotpunjeni decentnom rasvetom. Ova elegantno uređena soba (bračni krevet 160 × 200 cm ili dva odvojena kreveta 90 × 200 cm) opremljena je antialergijskim madracem, kupatilom sa tušem, klima-uređajem, radnim stolom, telefonom, LCD TV-om i besplatnim bežičnim internetom.
Standard dvokrevetna soba ima jedan francuski ležaj, LCD TV, klimu, mini frižider, u kupatilu je tuš ili kada.
Comfort soba sa balkonom strana more (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe sa klima-uređajem, balkonom sa pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupatilom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za porodice su dostupne i povezane sobe, kao i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon sa pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupatilo sa tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, fen za kosu, sef.
Superior dvokrevetna soba sa balkonom na morsku stranu (21 m²) ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta te mogućnost dodatnog ležaja na kauču na razvlačenje. Klimatizirana soba uključuje balkon, SAT TV, mini frižider, sef, besplatan Wi-Fi i direktnu telefonsku liniju. Kupatilo je opremljeno walk-in tušem i fenom za kosu. Soba je pogodna za porodice, a na zahtev je dostupan i dečiji krevetić.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatno kupatilo
Hotel gostima nudi klimatizovane sobe sa radnim stolom, griejačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitim kupatilom sa tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i peškire.
Sobe su klimatizovane i opremljene kupatilom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Standardna dvokrevetna soba opremljena je klima-uređajem, satelitskom TV-om, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom i mini-barom. Poseduje sopstveno kupatilo sa tušem i fenom za kosu. Na raspolaganju je bračni krevet ili dva odvojena kreveta. Pojedine sobe imaju balkon i pogled na park, stari grad ili planinu Učku.
Classic soba sa balkonom (pogled park) je moderno uređena soba od cca 27,80 m2 puna toplih i prijatnih boja i nudi nameštenu terasu na kojoj možete uživati u suncu i pogledu na prelepi park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dvokrevetnog kreveta, kupatila sa kadom i pogodna je za maksimalno 2 odrasle osobe.Sobe:CLASSIC SOBA SA BALKONOM STRANA PARK (C2BP) cca. 27,80 m2 puna toplih i ugodnih boja nudi i opremljeni balkon na kojemu možete uživati u suncu i pogledu na prekrasan park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dva odvojena kreveta, kupatila sa kadom.CLASSIC SOBA SA BALKONOM STRANA PARK SA POMOĆNIM LEŽAJEM (C3BP) cca. 30 m2, nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, a tu je i opremljeni balkon sa kojeg se pruža pogled na mediteranski park koji okružuje hotel.PREMIUM SOBA SA BALKONOM STRANA MORE ( P2BN) - cca. 30m2 te nudi očarajavući pogled prema moru. Uživajte u mirnim večerima pod mjesečinom na prostranom privatnom balkonu. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta, te kupatilo sa kadom.PREMIUM SOBA SA BALKONOM STRANA MORE - POMOĆNI LEŽAJ – (P3BN) – cca. 30m2 te nude očarajavući pogled prema moru. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, te kupatilo sa kadom, a pogodna je za najviše dve odrasle osobe i jedno dete.
Dvokrevetna soba – morska strana: soba okrenuta ka moru. Opremljena centralnom klimom (hlađenje/grejanje), satelitskom TV-om, telefonom, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom i radnim stolom. Uključuje sopstveno kupatilo s tušem i fenom za kosu; neke imaju tuš sa masažerom. Na zahtev su dostupni balkon, spojene sobe i dodatni ležajevi.
Prostrana Superior soba sa balkonom i 2 pomoćna ležaja ima klima-uređaj, sopstveni ulaz, balkon sa pogledom na more i sopstveno kupatilo sa tušem bez praga. Soba sadrži 4 ležaja.
Standardna dvokrevetna soba opremljena je klima-uređajem, satelitskom TV-om, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom i mini-barom. Poseduje sopstveno kupatilo sa tušem i fenom za kosu. Na raspolaganju je bračni krevet ili dva odvojena kreveta. Pojedine sobe imaju balkon i pogled na park, stari grad ili planinu Učku.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon sa pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupatilo sa tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, fen za kosu, sef.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sve smeštajne jedinice u hotelu su klimatizovane, imaju sopstveno kupatilo i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni sto, posteljinu, peškire i sef. U sobama se nalaze garderober, kuvalo, frižider i fen za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Sobe: Sve Deluxe sobe uređene su u savremenom stilu i pružaju maksimalnu udobnost. Površina soba kreće se od 23 do 38 m², a svaka soba ima sopstveni balkon sa udobnim garniturama za sedenje. Gostima su na raspolaganju moderno opremljena kupatila sa tušem ili kadom, fen za kosu, LCD TV, mini bar, radni sto i stolica. Pogled sa balkona – bilo na borovu šumu, plažu, more ili slikoviti gradić Vodice – oduzima dah i donosi trenutke potpune opuštenosti.
Elegantno uređene Classic sobe sa pogledom na park odišu toplinom i udobnošću, stvarajući savršen ambijent za potpuni odmor i opuštanje. Moderan interijer sa detaljima u prirodnim tonovima drva, profinjeni nameštaj i usklađene zavese za zamračivanje doprinose ugodnoj atmosferi i maksimalnoj privatnosti. Sobe su opremljene bračnim krevetom ili dva odvojena ležaja, sa mogućnošću dodavanja trećeg kreveta, što ih čini idealnim izborom za parove, porodice ili individualne goste. Svaka soba ima radni sto, kao i moderno kupatilo sa tušem, a po potrebi se mogu koristiti i kao jednokrevetne.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe sa klima-uređajem, balkonom sa pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupatilom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za porodice su dostupne i povezane sobe, kao i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Soba Comfort plus: Udobna trokrevetna soba sa pogledom na park. Veličina je cca 23 m2. Trokrevetna soba ima pogled na park, standardni prozor, kupatilo sa kadom, fen za kosu, klimatizaciju, grejanje, SAT TV + radio, sef, mini bar, direktnu telefonsku liniju, besplatan Wi-Fi za 2 uređaja, kuvalo za vodu, ponudu kafe i čajeva, detektor dima.
Premium Club sobe: Soba sa bračnim ili duplim krevetom, pogled na more, balkon sa stolićem i stolicama, za 2 osobe i 1 dete uz mogućnost pomoćnog ležaja 75x200cm, kupatilo sa tušem, fen, klima uređaj, grijanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar, direktni telefon, besplatan Wi-Fi.VIP tretman: svakodnevno besplatno korištenje bezalkoholnih pića u mini baru, kuvalo za vodu, ponuda kafe i čajeva, korištenje bade-mantila i papuča, paket hotelske kozmetike.
