Putovanja i smeštaj
Sve sobe opremljene su televizorom sa kabelskim kanalima, klima uređajem, peškirima i bademantilima te imaju vlastito kupatilo. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Sobe: Sam hotel raspolaže sa 127 ugodno uređenih i klimatizovanih soba, uglavnom sa balkonom, koje zavisno od položaja pružaju inspirirajući pogled na more ili umirujući pogled na park, a sve su opremljene satelitskom televizijom, telefonom, kupatilom i fenom za kosu.
ES2BP1 Economy Studio apartman 2+1: Apartman je pogodan za najviše 3 odrasle osobe i prostire se na približno 27 m². Sadrži dnevni boravak sa bračnim krevetom i dodatnim ležajem, kupatilo, malu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon koji je idealno mesto za opuštanje i uživanje na svežem vazduhu.EA2BP1 Economy apartman 2+1: Apartman površine približno 30 m² pogodan je za najviše 3 odrasle osobe. Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dodatnim ležajem, kupatilo, kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i lep balkon ili terasu.EA2BP2 Economy apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje, kupatilo, opremljenu kuhinju koja je deo dnevnog boravka, kao i balkon ili terasu.EA2BP3 Economy apartman 2+3: Apartman je pogodan za najviše 5 odraslih osoba i prostire se na približno 38 m². Ima lepu terasu i balkon. Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa trosedom na razvlačenje i kaučem na razvlačenje za jednu osobu, kao i kupatilo i opremljenu kuhinju.CS2TP Studio apartman za 2: Apartman je pogodan za najviše 2 odrasle osobe i prostire se na približno 17 m². Sadrži dnevni boravak sa dva kreveta, kuhinju i terasu.CA2TP2 Classic apartman 2+2: Apartman je pogodan za najviše 4 odrasle osobe i prostire se na približno 30 m². Ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevni boravak sa dva dodatna ležaja, kupatilo i opremljenu kuhinju. Takođe raspolaže lepom terasom sa vrtnom garniturom.CA2TP1 Classic apartman 4+1: Apartman je pogodan za najviše 5 osoba i prostire se na približno 33 m². Sadrži spavaću sobu sa dva kreveta, dodatnu spavaću sobu sa odvojenim krevetima u potkrovlju, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje, kupatilo i opremljenu kuhinju. Ima i lepu terasu sa vrtnom garniturom.
Apartman Vinea (38,5 m²): spavaća soba sa dva kreveta, dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom, dodatni ležaj u dnevnom boravku za jednu odraslu osobu ili dvoje dece, kupatilo sa tušem, balkon ili terasa sa stolom i 4 stolice, mikrotalasna, kuvalo za vodu, klima uređaj.Tipovi apartmana:➜apartman Vinea – tip A (2 + 2) ima jednu spavaću sobu sa dva kreveta i sofu na razvlačenje u dnevnom delu, 38m2➜apartman Navis – tip C (3 + 2) ima jednu spavaću sobu sa tri kreveta i sofu na razvlačenje u dnevnom delu, 40m2
Sobe: CS3B: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.CS3BM: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana, dodatni ležaj. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99g). Kupatilo sa tušem.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, fen za kosu, čajnik, telefon.
Deluxe dvokrevetna soba u Villi Marello pruža moderan i udoban smeštaj uz more u Promajni. Opremljena je klima uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om ravnog ekrana, sefom, mini frižiderom i privatnim kupatilom sa tušem, fenom za kosu i osnovnim toaletnim priborom. Gostima je dostupan balkon sa pogledom na more, radni prostor i zvučna izolacija koja obezbeđuje miran boravak. Soba je pogodna za dve osobe i može da primi dodatni ležaj.
Apartman za do 2 osobe ima 25 m² i pogodan je za udoban boravak udvoje. Uključuje otvoreni dnevno-kuhinjsko-trpezarijski prostor, kupatilo sa tušem i balkon ili terasu. Gostima su na raspolaganju kuhinja sa pločom za kuvanje sa 4 zone i rernom, TV, radio, peškiri i fen za kosu.Apartman za do 4 osobe ima 42 m² i nudi udobnost na nivou 4 zvezdice. Pogodan je za 2 osobe, uz mogućnost 2 dodatna ležaja na udobnom kauču na razvlačenje u dnevnom prostoru. Apartman uključuje spavaću sobu sa bračnim krevetom, predsoblje sa garderobom, kupatilo sa kadom ili tušem i otvoreni kuhinjsko-trpezarijski i dnevni prostor. Gostima su na raspolaganju kvalitetno opremljena kuhinja, LCD TV, stereo oprema, besplatan Wi-Fi i balkon ili terasa.Apartman za do 6 osoba prostran je apartman površine oko 70 m² i nudi udobnost na nivou 4 zvezdice. Pogodan je za 4 osobe, uz mogućnost 2 dodatna ležaja na udobnom kauču na razvlačenje u dnevnom prostoru. Uključuje 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom i garderoberom, predsoblje sa garderobom, 2 kupatila sa kadom ili tušem i otvoreni kuhinjsko-trpezarijski i dnevni prostor. Gostima su na raspolaganju kvalitetno opremljena kuhinja, aparat za kafu, LCD TV, stereo oprema, besplatan Wi-Fi i balkon ili terasa.
Superior porodične sobe (25 m2) sa bračnim krevetom i pomoćnim ležajem, kupatilom, TV-om sa satelitskim programima i mini barom. Hotel nudi različite sadržaje kao što su otvoreni bazen, večernja i dnevna terasa, suvenirnica, frizerski salon, sauna, spa-centar, teretana i slično čime će gostima biti osiguran rekreativni odmor.
Sobe (veličine 15 m²) imaju balkon sa prelepim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vaš maksimalni komfor – uključuju klima-uređaj, TV ravnog ekrana, sopstveno kupatilo sa tušem i WC-om, toaletne potrepštine, fen za kosu, kao i aparat za kafu i čaj.
Standardne dvokrevetne sobe (veličine 24 m²) uključuju tuš ili kadu, WC, fen, frižider, sef, telefon, TV, balkon i Wi-Fi. Jedan dodatni sklopivi krevet po sobi dostupan je na upit.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Dvokrevetna soba sa balkonom (morska strana) ima balkon sa garniturom za sedenje i omogućava udoban san u velikim bračnim krevetima sa modernim dušecima sa kokosovom podlogom i dekorativnim tkaninama. Sve sobe imaju kupatila sa tušem, sef, mini bar, ormar, LCD satelitsku televiziju i radni sto sa stolicom. Sobe su klimatizovane i imaju besplatan bežični internet.
Sobe: Hotel raspolaže klimatiziranim sobama opremljenim besplatnim Wi-Fi-jem, minibarom, sefom i satelitskim TV-om ravnog ekrana. Svaka soba ima vlastito kupatilo sa fenom za kosu i besplatnim toaletnim priborom. Moderan dizajn osigurava ugodan i opuštajući boravak nakon dana provedenog u razgledavanju.
Sobe: Boravak je u Standard dvokrevetnoj sobi, opremljenoj televizorom, radiom, besplatnim internetom i kupatilom sa kadom. Kućni ljubimci su dobrodošli uz doplatu.
Dvokrevetna soba sa pogledom na planine (22 m²) ima bračni krevet, terasu, kupatilo sa tušem, fen za kosu, klima-uređaj i pogodna je za boravak 2 osobe.
Sve sobe su klimatizovane i imaju TV ravnog ekrana, minibar i sef. Kupatila su moderno opremljena sa tušem i fenom za kosu.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizovana je i zvučno izolovana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni sto, kuvalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i fenom za kosu.
Comfort soba (oko 21 m2): mogućnost odvojenih ležajeva, pogled park, balkon sa stolićem i stolicama, kupatilo sa tušem, fen za kosu, klima uređaj, grejanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar, direktni telefon.
Dvokrevetne sobe Landgut Classic nalaze se u novijem, pažljivo arhitektonski usklađenom Haus Windmühleu, gde prevladavaju svetlina i prostranost. Više prostora za dobrobit, kako u sobi tako i u kupatilu, okupane svetlošću, opremljene modernim svetlim nameštajem od masivnog drva - tako su predstavljene sobe Landgut. Kupatilo, WC, fen za kosu, satelitska TV, regionalno opskrbljeni minibar, besplatni Wi-Fi, individualno podesivo grejanje i najkraći put do novog Althof VinoSPA osiguravaju vam ugodan boravak.
Standardna dvokrevetna soba: Namenjena za 2 odrasle osobe i 1 dete (na pomoćnom ležaju). Poseduje klima-uređaj sa grejanjem, TV sa domaćim i međunarodnim kanalima, telefon, mini-bar, kupatilo sa tušem, fen, bračni krevet, sto sa stolicama i trpezarijski sto.
Sve sobe opremljene su televizorom sa kabelskim kanalima, klima uređajem, peškirima i bademantilima te imaju vlastito kupatilo. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Oleander Comfort (50-63 m2): kapacitet za 4 osobe: U svakoj kući su dva apartmana sa vlastitim ulazom koji se nalaze na spratu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak sa ležajem na razvlačenje za 2 osobe, samostalnu spavaonicu sa bračnim krevetom, kupatilo i balkon.Radno vreme recepcije: glavna sezona (15. jun – 15. septembar) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Superior dvokrevetna soba sa balkonom: strana park, odvojeni kreveti/bračni krevet, mogućnost pomoćnog ležaja, kupatilo sa kadom, hlađenje/grejanje. Dodatno: klima uređaj, vlastito kupatilo i wc, fen za kosu, mini bar, grejač za vodu, sef u sobi, SAT TV, direktna telefonska linija, internet priključak, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, dodatni ležaj S3BP (23 m2)➜Superior suite sa balkonom, morska strana (HA2M) 47m2
Standardna dvokrevetna soba pruža prijatan boravak u prostoru od oko 20 m² sa pogledom na grad. Opremljena je besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskim TV-om ravnog ekrana, telefonom i radnim stolom. Gostima je na raspolaganju potpuno opremljeno privatno kupatilo sa svim potrebnim toaletnim sadržajima. Soba je pogodna za poslovne i turističke goste, a dozvoljen je i boravak kućnih ljubimaca (uz doplatu).
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastito kupatilo i balkon sa pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, sa jednim krevetom i jednom sofom na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, frižider, mikrovalnu pećnicu, kuvalo za vodu, peškire, trpezariju i privatni ulaz.
Sobe su opremljene kupatilom (WC, tuš), fenom za kosu, hlađenjem/grijanjem, podnim grijanjem u kupatilu i hodniku, TV-om, mini barom, sefom, kuhalom za vodu.
Prostrana Superior soba sa balkonom i 2 pomoćna ležaja ima klima-uređaj, sopstveni ulaz, balkon sa pogledom na more i sopstveno kupatilo sa tušem bez praga. Soba sadrži 4 ležaja.
Standard soba (18–33 m²) klimatizovana je, poseduje predsoblje, tuš ili kadu, fen, WC, bade-mantil, balkon (na drugom spratu), LCD TV, sef i frižider. Pogodna je i za porodice.
Economy soba sa francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupatilo sa tuš kabinom.
Superior dvokrevetna soba je elegantno uređena dvokrevetna soba namenjena udobnom boravku dve osobe. Soba raspolaže bračnim krevetom, privatnim kupatilom, klima-uređajem, TV-om ravnog ekrana, besplatnim Wi-Fi internetom i prostorom za sedenje. Gostima pruža prijatan ambijent za odmor, a pojedine sobe nude i prelep pogled na more.
Comfort soba sa balkonom strana more (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Deluxe kamping vila sa privatnim bazenom: 56 m2 (mobilna kućica 32 m2 i terasa 24 m2), potpuno opremljene mobilne kućice imaju klimu i Wi-Fi, 1 spavaću sobu sa krevetom 160 cm x 200 cm, 1 spavaću sobu sa 2 odvojena kreveta 80 cm x 200 cm, 2 kupatila sa tušem; potpuno opremljenu kuhinju sa plinskim kuvalom, mikrotalasnom pećnicom, frižiderom sa zamrzivačem, mašinom za suđe, suđem za kuvanje i jelo; dnevni boravak sa sofom na razvlačenje (135 cm x 190 cm) i SAT TV; natkrivenu terasu sa stolom za obedovanje, ležaljkama i suncobranima.
Jednosobni apartman 6+1: potpuno opremljena kuhinja (keramička ploča, rerna, toster, aparat za kafu, mašina za pranje sudova, kuvalo za vodu i frižider sa zamrzivačem), dnevni boravak sa trpezarijom (kauč koji se može razvući u udoban ležaj za 1 osobu i dodatni krevet na sprat za 2 osobe), spavaća soba sa bračnim krevetom i krevetom na sprat, kupatilo sa tuš kabinom i WC.
Hotel Daisy Superior nudi 32 udobno opremljene dvokrevetne sobe, svaka sa kupatilom sa tušem, dva peškira po osobi i tečnim sapunom. Dodatno su na raspolaganju LCD TV sa DVD uređajem, besplatan Wi-Fi, sef i telefonski alarm.
Pinus Holiday Home: 30 m2 | 18 m2 natkrivena terasa | 2 sobe | 2 kupatila | 4 + 1 osoba✔ 80 m od mora ✔ Natkrivena terasa ✔ Sunčalište ✔ Parking ✔ Dozvoljeni kućni ljubimci ✔ Klima ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Mašina za pranje posuđa ✔ Mikrotalasna pećnica ✔ Fen za kosu ✔ Toaletni pribor ✔ Dečiji krevetić (na upit) ✔ Besplatan Wi-Fi ✔ ParkingSavršen izbor za svakoga ko želi da oseti blagodati boravka u privatnosti ove prostrane mobilne kućice, uživajući u prirodi i blizini plaže.
Dvokrevetna soba sa dodatnim ležajem: 28 m², 1 kauč na razvlačenje i 1 veliki bračni krevet, balkon, pogled na grad, klima uređaj, vlastito kupatilo, TV ravnog ekrana.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet, krevet na sprat i terasa. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kafe/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Dvosoban apartman: Veličina apartmana: 75 m² - klimatizovani apartman sa posebnim ulazom ima 1 dnevni boravak, 2 odvojene spavaće sobe i kupatilo sa kadom i tušem. Potpuno opremljena kuhinja uključuje šporet, frižider, mašinu za pranje sudova i kuhinjski pribor. Ovaj prostrani apartman sa pogledom na grad ima mašinu za pranje veša, zvučno izolovane zidove, pribor za pripremu čaja i kafe i TV ravnog ekrana sa kablovskim kanalima. U smeštajnoj jedinici su 4 ležaja.
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastito kupatilo i balkon sa pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, sa jednim krevetom i jednom sofom na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, frižider, mikrovalnu pećnicu, kuvalo za vodu, peškire, trpezariju i privatni ulaz.
Svi apartmani opremljeni su posuđem za jelo i kuvanje prema broju osoba, aparatom za kafu i kuvalom za vodu. Superior apartmani dodatno su opremljeni mikrotalasnom pećnicom i sušilom za kosu u kupatilu. Parking mesta nalaze se u neposrednoj blizini apartmana. Prostrani i elegantno uređeni apartmani orijentisani su prema moru. Do apartmana se može doći automobilom, dok se privatni parking resorta nalazi pored glavne zgrade (recepcija, pansionski restoran, suvenirnica i prodavnica).Tip B (4+1) Superior - 46 m ²- dvosoban apartman površine 46 m² idealan je za porodice ili veće grupe. Nalazi se na prvom spratu s balkonom i orijentisan je prema moru. Od plaže je udaljen približno 300 m. Sastoji se od dve spavaće sobe s bračnim ili odvojenim krevetima, dnevnog boravka s kaučem (za jedno dete do 12 godina), kupatila s tušem, dodatnog WC-a i balkona.
Comfort soba sa balkonom strana more (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Dvokrevetna soba sa bračnim krevetom/zasebnim krevetima i balkonom (površine 18 m²) ima TV sa ravnim ekranom, mini bar, radni sto, peškire, klima uređaj, ormar i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem i fenom za kosu.
Dvokrevetna soba sa bračnim krevetom/zasebnim krevetima i balkonom (površine 18 m²) ima TV sa ravnim ekranom, mini bar, radni sto, peškire, klima uređaj, ormar i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem i fenom za kosu.
Renovirane, klasično nameštene Standard dvokrevetne sobe udobne su i površine 25 m2 te su prikladne za porodice do 2 odrasle osobe i 2 male dece. Sve sobe imaju balkon, klima uređaj, moderno kupatilo sa tušem i fenom za kosu, LCD TV i mini bar. Sobe i balkoni su nepušački, a sheme boja soba variraju.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Sve sobe su klimatizovane, imaju balkon i besplatan WiFi. Superior soba sa bračnim ili odvojenim krevetima je prostrana soba sa drvenim nameštajem i vlastitim kupatilom sa tušem ili kadom. Ove se jedinice nalaze u glavnoj zgradi i nude pogled na bazen ili park. Soba ima balkon, TV, minibar i sef.
Dvokrevetne sobe u Hotelu Pula namenjene su udobnom i funkcionalnom boravku i nude izbor između dva odvojena kreveta ili jednog bračnog kreveta. Sobe su klimatizovane i opremljene televizorom, sefom, telefonom i besplatnim bežičnim internetom. Svaka soba ima sopstveno kupatilo sa tušem ili kadom i fenom za kosu. Pojedine dvokrevetne sobe imaju i balkon sa pogledom na more ili park, što dodatno doprinosi prijatnom boravku.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Smještaj: Vila Materada nudi 10 soba i besplatno sigurno parkiralište za goste. Dvokrevetne sobe imaju velike zajedničke terase sa pogledom na more. Sve sobe su klimatizovane, opremljene satelitskom televizijom, besplatnim Wi-Fi-jem i mini frižiderom.
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu nameštaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, sopstveno kupatilo, TV ravnog ekrana, minibar.
Sobe u depandansi Marina imaju vlastito kupatilo sa kadom. Objekat Marina smešten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smeštajna jedinica poseduje: flat-screen TV, klima uređaj, sopstveno kupatilo sa tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i peškire, radni sto.
Svi apartmani opremljeni su posuđem za jelo i kuvanje prema broju osoba, aparatom za kafu i kuvalom za vodu. Superior apartmani dodatno su opremljeni mikrotalasnom pećnicom i sušilom za kosu u kupatilu. Parking mesta nalaze se u neposrednoj blizini apartmana. Prostrani i elegantno uređeni apartmani orijentisani su prema moru. Do apartmana se može doći automobilom, dok se privatni parking resorta nalazi pored glavne zgrade (recepcija, pansionski restoran, suvenirnica i prodavnica).Tip B (4+1) Superior seaside - 46 m ²- dvosoban apartman površine 46 m² idealan je za porodice ili veće grupe. Nalazi se na prvom spratu s balkonom i orijentisan je prema moru. Od plaže je udaljen približno 300 m. Sastoji se od dve spavaće sobe s bračnim ili odvojenim krevetima, dnevnog boravka s kaučem (za jedno dete do 12 godina), kupatila s tušem, dodatnog WC-a i balkona.
Standard soba (20 m²): Ove sobe nude sve što vam je potrebno za udoban boravak u Grazu. Od vrhunskog kupatila do izbora udobnog bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta. Bez obzira da li se vraćate sa sastanka ili nakon istraživanja grada, naše elegantne sobe su idealan izbor za vas. Ključne karakteristike: 2 odvojena kreveta ili 1 bračni krevet, klima uređaj, pribor za pripremu kafe i čaja, televizor ravnog ekrana, pegla i daska za peglanje, profesionalni fen za kosu i tuš.
Sobe: Standardne dvokrevetne sobe (20–26 m²) imaju balkon od 2,5 m² sa pogledom na park ili na ulaznu stranu. Veličina kreveta: 200x210 cm (king-size).
Standard dvokrevetna soba: odvojeni/bračni krevet, kupatilo sa tušem, hlađenje/grejanje.
Apartman Tulip 4+2 (73 m2) ima kuhinju, boravak sa ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica sa bračnim krevetom, jedna spavaonica sa odvojenim krevetima), kupatilo sa mašinom za veš i terasu.Radno vreme recepcije: glavna sezona (15. jun – 15. septembar) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dve ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupatilu tuš i fen za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe sa dodatnim ležajem 20 m².
Sobe: Moderne i novo opremljene, sve sobe sa balkonom prema moru nude eleganciju i funkcionalnu udobnost. Smeštaj ima moderan i novo uređen enterijer. Sobe su opremljene klima uređajem, LCD satelitskom televizijom, telefonom, mini barom, sefom, besplatnim internetom, kupatilom sa tušem i balkonom sa garniturom za sedenje.
Jednosobni apartman 6+1: potpuno opremljena kuhinja (keramička ploča, rerna, toster, aparat za kafu, mašina za pranje sudova, kuvalo za vodu i frižider sa zamrzivačem), dnevni boravak sa trpezarijom (kauč koji se može razvući u udoban ležaj za 1 osobu i dodatni krevet na sprat za 2 osobe), spavaća soba sa bračnim krevetom i krevetom na sprat, kupatilo sa tuš kabinom i WC.
Standard dvokrevetna soba: 25m2, balkon, delomični pogled na more, klima, privatno kupatilo, TV, minibar, bračni krevet.
Oleander Comfort (50-63 m2): kapacitet za 4 osobe: U svakoj kući su dva apartmana sa vlastitim ulazom koji se nalaze na spratu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak sa ležajem na razvlačenje za 2 osobe, samostalnu spavaonicu sa bračnim krevetom, kupatilo i balkon.Radno vreme recepcije: glavna sezona (15. jun – 15. septembar) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Economy soba: Soba se sastoji od kupatila sa tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe sa dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Sobe su klimatizovane i gostima nude besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, odvojenim WC-om, peškirima i besplatnim toaletnim potrepštinama. Na raspolaganju su i garderober, balkon ili terasa sa garniturom za sedenje, kao i pristup otvorenom dvorištu za prijatan odmor.
Royal soba sa bračnim krevetom, 24–26 m², klimatizovana, sa pogledom na dvorac Nádasdy i arboretum Sárvár. U sobi su besplatno obezbeđeni mineralna voda, četiri vrste čaja od vlakana i bade-mantil. Soba ima bračni krevet (180 × 200 cm).
Bungalov sa 2 kreveta (A2) pruža smještaj za 2 osobe, uz mogućnost dodatka dječijeg krevetića za decu do 2 godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj letovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, odmah uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog uticaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za bijeg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema struje. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih čvorova.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smeštajna jedinica poseduje: flat-screen TV, klima uređaj, sopstveno kupatilo sa tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i peškire, radni sto.
Hotel Zdraviliški dvor 4* vas čeka sa 76 soba i apartmana, sve smeštajne jedinice su uređene kako bi što bolje osigurale vaš prijatan boravak i zasluženi odmor. Sve sobe imaju kupatilo, WC, LCD TV, telefon, mini bar, sef, klima uređaj i internet priključak.
Sobe su dizajnirane sa velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je sa prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupatilu sa tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i bade-mantil.
Dvosoban apartman: Veličina apartmana: 75 m² - klimatizovani apartman sa posebnim ulazom ima 1 dnevni boravak, 2 odvojene spavaće sobe i kupatilo sa kadom i tušem. Potpuno opremljena kuhinja uključuje šporet, frižider, mašinu za pranje sudova i kuhinjski pribor. Ovaj prostrani apartman sa pogledom na grad ima mašinu za pranje veša, zvučno izolovane zidove, pribor za pripremu čaja i kafe i TV ravnog ekrana sa kablovskim kanalima. U smeštajnoj jedinici su 4 ležaja.
Sobe su klimatizovane i gostima nude besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, odvojenim WC-om, peškirima i besplatnim toaletnim potrepštinama. Na raspolaganju su i garderober, balkon ili terasa sa garniturom za sedenje, kao i pristup otvorenom dvorištu za prijatan odmor.
Deluxe dvokrevetna soba sa pogledom na park: prostrane, komforne i praktične. Idealne za tročlane porodice, prijatelje ili parove. Deluxe dvokrevetne sobe su sa prelepim pogledom na park, a na raspolaganju su Vam i balkoni. Opremljene su sa francuskim ležajem. Svaka soba takođe poseduje radni prostor, plazma televizor, mini bar i kupatilo. U zavisnosti od vaše želje, na raspolaganju je i dečiji krevetić ili pomoćni ležaj.
Svi apartmani opremljeni su posuđem za jelo i kuvanje prema broju osoba, aparatom za kafu i kuvalom za vodu. Superior apartmani dodatno su opremljeni mikrotalasnom pećnicom i sušilom za kosu u kupatilu. Parking mesta nalaze se u neposrednoj blizini apartmana. Prostrani i elegantno uređeni apartmani orijentisani su prema moru. Do apartmana se može doći automobilom, dok se privatni parking resorta nalazi pored glavne zgrade (recepcija, pansionski restoran, suvenirnica i prodavnica).Tip B (4+1) Superior seaside - 46 m ²- dvosoban apartman površine 46 m² idealan je za porodice ili veće grupe. Nalazi se na prvom spratu s balkonom i orijentisan je prema moru. Od plaže je udaljen približno 300 m. Sastoji se od dve spavaće sobe s bračnim ili odvojenim krevetima, dnevnog boravka s kaučem (za jedno dete do 12 godina), kupatila s tušem, dodatnog WC-a i balkona.
Standardne dvokrevetne sobe (veličine 18 m2) nalaze se na oba kata hotela, sa kojih se pruža lep pogled na istorijski glavni trg ili na tržnicu. Većina dvokrevetnih soba je opremljena pomoćnim ležajem. Sobe imaju bračni ili dva odvojena kreveta, kupatilo sa tušem i kadom, SAT TV i mini bar.
Comfort soba sa balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sve standardne sobe imaju bračni krevet ili dva odvojena kreveta sa mogućnošću dodavanja pomoćnog ležaja. Sobe su opremljene klima-uređajem, LCD satelitskom televizijom, besplatnim priključkom za internet, telefonom, mini barom, sefom i peglom.
Classic soba, veličine otprilike 25 m², opremljena je udobnim bračnim krevetom dimenzija 100x200 cm i dodatnim krevetom u obliku kauča na razvlačenje (90x200). Osim toga, soba uključuje kupatilo sa tušem i balkon sa pogledom na park. Soba je prikladna za maksimalno 3 osobe, uključujući maksimalno 2 dece. Ova udobna i moderna soba osiguraće ugodan boravak svakom gostu.
Sobe: CS3B: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.CS3BM: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana, dodatni ležaj. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99g). Kupatilo sa tušem.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sve smeštajne jedinice u hotelu su klimatizovane, imaju sopstveno kupatilo i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni sto, posteljinu, peškire i sef. U sobama se nalaze garderober, kuvalo, frižider i fen za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Porodična soba: Moderno opremljena soba sa dva odvojena kreveta za dve odrasle osobe i kaučem na razvlačenje za dvoje dece do 12 godina. Veličina sobe kreće se od 25,60 do 37,15 m². Sobe, kao i sam hotel, uređene su u modernom stilu koji se savršeno uklapa u zelene brežuljke u kojima se nalaze.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizovana je i zvučno izolovana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni sto, kuvalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i fenom za kosu.
