Putovanja i smeštaj
Premium apartmani su pažljivo dizajnirani tako da pruže viši nivo komfora, estetski ujednačeniji enterijer i osećaj savremenog, mirnog luksuza. Fokus je na pročišćenim linijama, toplim materijalima i skladnoj kombinaciji boja koja prostoru daje elegantan i opuštajući karakter. Dnevni boravak je uređen u modernom, sofisticiranom stilu, sa pažljivo odabranim garniturama i dekorativnim elementima koji stvaraju osećaj prijatnog, ali diskretno luksuznog ambijenta. Dominiraju smirene i harmonične palete boja koje dodatno naglašavaju osećaj prostranosti i udobnosti. Spavaće sobe su koncipirane tako da obezbede visok nivo komfora i kvalitetan odmor, sa izuzetno udobnim krevetima hotelskog tipa i pažljivo biranim tekstilom koji doprinosi osećaju opuštenosti i privatnosti. Kupatila su uređena u modernom spa stilu, sa kombinacijom prirodnih tonova drveta, krem i sivih nijansi, čime se postiže balans između elegancije i topline. Prostor odiše čistoćom, urednošću i savremenim dizajnom. Svaki Premium apartman ima pažljivo usklađene enterijere koji stvaraju viši estetski nivo u odnosu na standardne jedinice, uz dodatni osećaj privatnosti, mira i komfora. Terasa predstavlja dodatnu vrednost prostora i omogućava uživanje u ambijentu Zlatibora, uz prirodan nastavak unutrašnjeg komfora na otvorenom.
U 2026. godini hotel provesće značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smeštajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju sa ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dečjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupatila u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba sa balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupatilo, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dve odrasle osobe, sa mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za decu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Dvokrevetna soba u Ferienhotel Alber udobno je i prijatno nameštena, idealna za opuštajući odmor za dvoje. Pruža prijatan ambijent sa velikim krevetom, prostorom za odmor i urednim kupatilom sa svim osnovnim sadržajima. Odlična je za miran boravak jer nudi domaći osećaj i udobnost nakon aktivnog dana u prirodi ili na skijalištu.
Sve sobe su klimatizovane i imaju TV ravnog ekrana, minibar i sef. Kupatila su moderno opremljena sa tušem i fenom za kosu.
Dvokrevetna Superior soba pruža prijatan smeštaj za dve osobe uz mogućnost pomoćnog ležaja za dete. Sa balkona opremljenog stolom i stolicama pruža se prelep pogled na more, idealan za opuštanje tokom boravka. Soba je klimatizovana i opremljena SAT TV-om, mini barom, sefom, direktnom telefonskom linijom i besplatnim Wi-Fi pristupom. Kupatilo sadrži tuš i fen za kosu, a moderan enterijer i funkcionalna oprema obezbeđuju udoban i bezbrižan odmor uz more.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Standard dvokrevetna soba (veličine 20 m2) sa balkonom sadrži klimu, sef, satelitski TV, privatno kupatilo, fen za kosu, bade-mantil.
Comfort soba sa balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Standard dvokrevetna soba (22 m²): Udoban bračni krevet i praktična sofa - savršen izbor za parove ili solo putnike koji vole jednostavnu udobnost. Veličina kreveta: 160×200 cm. Sve sobe u objektu opremljene su TV-om ravnog ekrana sa kablovskim programima i sefom. Sopstveno kupatilo uključuje tuš, besplatne toaletne potrepštine i fen za kosu. Posteljina i peškiri su osigurani.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom sa balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupatila su opremljena tušem ili tuš kadom, fenom i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatan Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje sa spoljašnjim svetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrednih predmeta, dok mini bar omogućava osvežavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grejanje ili hlađenje prostora. Takođe, gostima su na raspolaganju bade-mantili i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S4F: Standard porodična soba. Dve spavaće sobe, jedna sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima. Kupatilo sa tušem.➜S2FP: Classic povezana porodična soba sa balkonom. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2FM: Premium povezana porodična soba sa balkonom, pogled more. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Dvokrevetna Standard soba – pogled park: površina sobe 23 m², klima, SAT TV, mini bar, kupatilo sa kadom, bračni krevet i 1 pomoćni ležaj. Uživajte u tišini ove dvokrevetne sobe koju pruža zelena priroda parka La Luna Hotela. Neka vaš nezaboravan odmor počne u ovoj prostranoj dvokrevetnoj sobi.
Economy soba sa francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupatilo sa tuš kabinom.
Pinus Holiday Home: 30 m2 | 18 m2 natkrivena terasa | 2 sobe | 2 kupatila | 4 + 1 osoba✔ 80 m od mora ✔ Bazen ✔ Natkrivena terasa ✔ Sunčalište ✔ Parking ✔ Dozvoljeni kućni ljubimci ✔ Klima ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Mašina za pranje posuđa ✔ Mikrotalasna pećnica ✔ Fen za kosu ✔ Toaletni pribor ✔ Dečiji krevetić (na upit) ✔ Besplatan Wi-Fi ✔ ParkingSavršen odabir za manju porodicu ili grupu prijatelja koji žele iskusiti nezaboravan odmor u ovim modernim kućicama sa privatnim grejanim bazenom i terasom.
Soba Comfort plus: Udobna trokrevetna soba sa pogledom na park. Veličina je cca 23 m2. Trokrevetna soba ima pogled na park, standardni prozor, kupatilo sa kadom, fen za kosu, klimatizaciju, grejanje, SAT TV + radio, sef, mini bar, direktnu telefonsku liniju, besplatan Wi-Fi za 2 uređaja, kuvalo za vodu, ponudu kafe i čajeva, detektor dima.
Superior dvokrevetna soba sa pomoćnim ležajem, balkonom i bočnim pogledom na more odličan je izbor za do 3 osobe koje žele više prostora i dodatnu udobnost u blizini mora. Soba ima 18 m² i sastoji se od ulaznog prostora i spavaće sobe, što omogućava bolju organizaciju prostora i prijatan osećaj prostranosti. Opremljena je sa dva udobna odvojena ležaja i dodatnim kaučem na razvlačenje, pogodnim za treću osobu. Dečji krevetić dostupan je na upit. Balkon pruža prijatan kutak za opuštanje i uživanje na svežem morskom vazduhu.Soba uključuje privatno kupatilo sa tuš kabinom, funkcionalno uređeno za svakodnevnu upotrebu, sa fenom za kosu, osnovnom kozmetikom i policom za peškire. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV i besplatan Wi-Fi.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom sa balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupatila su opremljena tušem ili tuš kadom, fenom i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatan Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje sa spoljašnjim svetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrednih predmeta, dok mini bar omogućava osvežavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grejanje ili hlađenje prostora. Takođe, gostima su na raspolaganju bade-mantili i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S4F: Standard porodična soba. Dve spavaće sobe, jedna sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima. Kupatilo sa tušem.➜S2FP: Classic povezana porodična soba sa balkonom. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.➜S2FM: Premium povezana porodična soba sa balkonom, pogled more. Dve dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupatilo sa tušem.
Dvokrevetna Superior soba sa balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupatilo sa tušem, klimatizacija/grejanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more – S2BS
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno nameštene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizovane, sa kupatilom, TV- om i prekrasnim pogledom na ostrvo Pag (zavisi od raspoloživosti).
Sobe su klimatizovane i opremljene kupatilom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Dvokrevetna soba ističe se unikatnim, ručno rađenim drvenim nameštajem. Poseban ugođaj i atmosferu stvaraju ručno izrađeni drveni detalji upotpunjeni decentnom rasvetom. Ova elegantno uređena soba (bračni krevet 160 × 200 cm ili dva odvojena kreveta 90 × 200 cm) opremljena je antialergijskim madracem, kupatilom sa tušem, klima-uređajem, radnim stolom, telefonom, LCD TV-om i besplatnim bežičnim internetom.
Standard dvokrevetna soba ima jedan francuski ležaj, LCD TV, klimu, mini frižider, u kupatilu je tuš ili kada.
Comfort soba sa balkonom strana more (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopivi ležaj (80 x 190 cm). U slučaju boravka dvoje dece u sobi, jedno dete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu sa roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopivom ležaju. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe sa klima-uređajem, balkonom sa pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupatilom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za porodice su dostupne i povezane sobe, kao i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon sa pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupatilo sa tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, fen za kosu, sef.
Superior dvokrevetna soba sa balkonom na morsku stranu (21 m²) ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta te mogućnost dodatnog ležaja na kauču na razvlačenje. Klimatizirana soba uključuje balkon, SAT TV, mini frižider, sef, besplatan Wi-Fi i direktnu telefonsku liniju. Kupatilo je opremljeno walk-in tušem i fenom za kosu. Soba je pogodna za porodice, a na zahtev je dostupan i dečiji krevetić.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatno kupatilo
Hotel gostima nudi klimatizovane sobe sa radnim stolom, griejačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitim kupatilom sa tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i peškire.
Sobe su klimatizovane i opremljene kupatilom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sve klimatizovane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i sopstveno kupatilo sa kadom ili tušem. Standard soba je dizajnisana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Udobna dvokrevetna soba idealna za parove ili prijatelje, opremljena privatnim kupatilom, TV-om i osnovnim sadržajima za ugodan boravak. Neke sobe imaju balkon sa pogledom na okolno zelenilo ili hotelski kompleks. Soba nudi miran i funkcionalan prostor za opuštanje nakon dana provedenog u termalnim bazenima i wellnessu.
Sobe: Hotel raspolaže sa 254 potpuno klimatizovane sobe i apartmana sa modernim nameštajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom televizijom, mini-frižiderom, aparatom za kafu/čaj i radnim prostorom. Pojedine sobe imaju prelep pogled na Prag.
Standardna dvokrevetna soba opremljena je klima-uređajem, satelitskom TV-om, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom i mini-barom. Poseduje sopstveno kupatilo sa tušem i fenom za kosu. Na raspolaganju je bračni krevet ili dva odvojena kreveta. Pojedine sobe imaju balkon i pogled na park, stari grad ili planinu Učku.
Classic soba sa balkonom (pogled park) je moderno uređena soba od cca 27,80 m2 puna toplih i prijatnih boja i nudi nameštenu terasu na kojoj možete uživati u suncu i pogledu na prelepi park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dvokrevetnog kreveta, kupatila sa kadom i pogodna je za maksimalno 2 odrasle osobe.Sobe:CLASSIC SOBA SA BALKONOM STRANA PARK (C2BP) cca. 27,80 m2 puna toplih i ugodnih boja nudi i opremljeni balkon na kojemu možete uživati u suncu i pogledu na prekrasan park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dva odvojena kreveta, kupatila sa kadom.CLASSIC SOBA SA BALKONOM STRANA PARK SA POMOĆNIM LEŽAJEM (C3BP) cca. 30 m2, nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, a tu je i opremljeni balkon sa kojeg se pruža pogled na mediteranski park koji okružuje hotel.PREMIUM SOBA SA BALKONOM STRANA MORE ( P2BN) - cca. 30m2 te nudi očarajavući pogled prema moru. Uživajte u mirnim večerima pod mjesečinom na prostranom privatnom balkonu. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta, te kupatilo sa kadom.PREMIUM SOBA SA BALKONOM STRANA MORE - POMOĆNI LEŽAJ – (P3BN) – cca. 30m2 te nude očarajavući pogled prema moru. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, te kupatilo sa kadom, a pogodna je za najviše dve odrasle osobe i jedno dete.
Dvokrevetna soba – morska strana: soba okrenuta ka moru. Opremljena centralnom klimom (hlađenje/grejanje), satelitskom TV-om, telefonom, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom i radnim stolom. Uključuje sopstveno kupatilo s tušem i fenom za kosu; neke imaju tuš sa masažerom. Na zahtev su dostupni balkon, spojene sobe i dodatni ležajevi.
Prostrana Superior soba sa balkonom i 2 pomoćna ležaja ima klima-uređaj, sopstveni ulaz, balkon sa pogledom na more i sopstveno kupatilo sa tušem bez praga. Soba sadrži 4 ležaja.
Standardna dvokrevetna soba opremljena je klima-uređajem, satelitskom TV-om, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom i mini-barom. Poseduje sopstveno kupatilo sa tušem i fenom za kosu. Na raspolaganju je bračni krevet ili dva odvojena kreveta. Pojedine sobe imaju balkon i pogled na park, stari grad ili planinu Učku.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon sa pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupatilo sa tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, fen za kosu, sef.
Family Suite (40 m²) je prostrani porodični apartman sa balkonom. Sastoji se od dve spavaće sobe (prva sa bračnim krevetom, druga sa odvojenim krevetima) i dnevnog boravka sa kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču mogu boraviti najviše 2 dece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizovane i uključuju balkon, kupatilo sa tušem, WC-om i toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju sef, mini frižider i besplatan bežični internet.
Sve smeštajne jedinice u hotelu su klimatizovane, imaju sopstveno kupatilo i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni sto, posteljinu, peškire i sef. U sobama se nalaze garderober, kuvalo, frižider i fen za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Sobe: Sve Deluxe sobe uređene su u savremenom stilu i pružaju maksimalnu udobnost. Površina soba kreće se od 23 do 38 m², a svaka soba ima sopstveni balkon sa udobnim garniturama za sedenje. Gostima su na raspolaganju moderno opremljena kupatila sa tušem ili kadom, fen za kosu, LCD TV, mini bar, radni sto i stolica. Pogled sa balkona – bilo na borovu šumu, plažu, more ili slikoviti gradić Vodice – oduzima dah i donosi trenutke potpune opuštenosti.
Elegantno uređene Classic sobe sa pogledom na park odišu toplinom i udobnošću, stvarajući savršen ambijent za potpuni odmor i opuštanje. Moderan interijer sa detaljima u prirodnim tonovima drva, profinjeni nameštaj i usklađene zavese za zamračivanje doprinose ugodnoj atmosferi i maksimalnoj privatnosti. Sobe su opremljene bračnim krevetom ili dva odvojena ležaja, sa mogućnošću dodavanja trećeg kreveta, što ih čini idealnim izborom za parove, porodice ili individualne goste. Svaka soba ima radni sto, kao i moderno kupatilo sa tušem, a po potrebi se mogu koristiti i kao jednokrevetne.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe sa klima-uređajem, balkonom sa pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupatilom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za porodice su dostupne i povezane sobe, kao i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Soba Comfort plus: Udobna trokrevetna soba sa pogledom na park. Veličina je cca 23 m2. Trokrevetna soba ima pogled na park, standardni prozor, kupatilo sa kadom, fen za kosu, klimatizaciju, grejanje, SAT TV + radio, sef, mini bar, direktnu telefonsku liniju, besplatan Wi-Fi za 2 uređaja, kuvalo za vodu, ponudu kafe i čajeva, detektor dima.
Premium Club sobe: Soba sa bračnim ili duplim krevetom, pogled na more, balkon sa stolićem i stolicama, za 2 osobe i 1 dete uz mogućnost pomoćnog ležaja 75x200cm, kupatilo sa tušem, fen, klima uređaj, grijanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar, direktni telefon, besplatan Wi-Fi.VIP tretman: svakodnevno besplatno korištenje bezalkoholnih pića u mini baru, kuvalo za vodu, ponuda kafe i čajeva, korištenje bade-mantila i papuča, paket hotelske kozmetike.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizovana je i zvučno izolovana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni sto, kuvalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i sopstveno kupatilo sa tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i fenom za kosu.
Sobe su klimatizovane i opremljene kupatilom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Economy soba sa pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupatilo sa tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dete.
Classic soba sa dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu sa dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupatilo sa tušem ili kadom te balkon.
Dvokrevetna soba sa pogledom na planine (22 m²) ima bračni krevet, terasu, kupatilo sa tušem, fen za kosu i klima-uređaj i odgovarajuća je za boravak 2 osobe.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizovana soba sa bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana sa kabelskim programima, sopstvenim kupatilom i balkonom.
Sobe su dizajnirane sa velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je sa prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupatilu sa tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i bade-mantil.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe sa klima-uređajem, balkonom sa pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupatilom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za porodice su dostupne i povezane sobe, kao i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Sobe: Sve sobe su moderne, prostrane i klimatizirane, sa prekrasnim pogledom na more. Opremljene su satelitskim LCD TV-om, sefom, mini frižiderom (na zahtev), telefonom, tušem i fenom za kosu. Dostupne su dizalom.
Sobe:Classic soba: veličina do 30 m2, Classic sobe sa dodatnim ležajem (za 1-3 osobe), balkon, strana parkClassic soba – Connected: dve spojene dvokrevetne sobe, za do 5 osoba, balkon, strana parkClassic soba – Family: za 2-4 osobe, balkon, strana parkSuperior soba – Family: veličina do 30 m2, za 2 - 4 osobe, balkon, strana bazenPremium soba: veličina 30 m2, za 1-3 osobe, balkon, strana more
Superior porodična soba: superior porodična soba može poslužiti za neometano opuštanje četveročlane porodice, a odiše ugodnom i domaćom atmosferom. U roditeljskoj sobi se nalazi bračni krevet dimenzija 160x190 cm, a u dečjoj sobi su kreveti za jednu osobu, a obe sobe imaju kupatilo sa tušem.
Standard trokrevetna soba: Opustite se u udobnosti! Naše standardne trokrevetne sobe opremljene su sa tri odvojena kreveta, što osigurava maksimalan komfor za 3 osobe ili 2 osobe i malo dete. Treći ležaj je veličine običnog kreveta, tako da se ne morate mučiti oko pomoćnog ležaja. Naše standardne trokrevetne sobe imaju balkon. Ovaj tip sobe nema klima uređaj. Kapacitet: 2+1 osoba. Veličina: 28 m2.
Standardna dvokrevetna soba opremljena je klima-uređajem, satelitskom TV-om, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom i mini-barom. Poseduje sopstveno kupatilo sa tušem i fenom za kosu. Na raspolaganju je bračni krevet ili dva odvojena kreveta. Pojedine sobe imaju balkon i pogled na park, stari grad ili planinu Učku.
Standardna soba sa bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizovana i opremljena satelitskom televizijom i mini-barom. U privatnom kupatilu se nalaze WC, kada ili tuš, peškiri, fen za kosu i toalet papir, što obezbeđuje prijatan boravak.
Standardna soba je odličan izbor za 2 osobe koje žele udoban i funkcionalan smeštaj. Opremljena je francuskim ležajem koji obezbeđuje prijatan odmor, a na upit je moguća i dečja posteljica.Soba uključuje privatno kupatilo sa tuš kabinom, fenom za kosu, osnovnom kozmetikom, kozmetičkim ogledalom i policom za peškire. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV, besplatan Wi-Fi i 220V utičnica.
Sve sobe dobro su opremljene za ugodan boravak - balkon, sopstveno kupatilo sa tušem, fen za kosu, TV sa međunarodnim popisom kanala, bojler i mini bar, kao i brzi Wi-Fi.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su takođe opremljene minibarom i sefom.
Soba: studio sa terasom/balkonom, 36 kvadratnih metara, opremljen sa kuhinjskom nišom, kupatilom sa tušem, klimatizirano
Economy soba: Soba se sastoji od kupatila sa tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe sa dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Economy soba sa francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupatilo sa tuš kabinom.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatno kupatilo
Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled park – Balkon, pogled na park, bračni/odvojeni kreveti, 1 pomoćni ležaj (70x190), kupatilo sa kadom, klima/grejanje.Tipovi soba:➜P2 - Premium dvokrevetna soba (mogućnost dodatnog ležaja)➜S2BP - Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled park (mogućnost dodatnog ležaja)➜S2BS - Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more (mogućnost dodatnog ležaja)➜HA2JB - Junior suite sa balkonom: spavaća soba, dnevna soba (2 pomoćna ležaja), balkon
Opremljenost Superior soba: 21 m2 – kupatilo (tuš ili kada), WC, LCD TV, radio, telefon, mini bar, sef, bade-mantil, klima, besplatan Wi-Fi, većina soba sa balkonom te sobe sa povezanim vratima.
Dvokrevetna soba sa balkonom (morska strana) ima balkon sa garniturom za sedenje i omogućava udoban san u velikim bračnim krevetima sa modernim dušecima sa kokosovom podlogom i dekorativnim tkaninama. Sve sobe imaju kupatila sa tušem, sef, mini bar, ormar, LCD satelitsku televiziju i radni sto sa stolicom. Sobe su klimatizovane i imaju besplatan bežični internet.
Hotel ima nove i moderne klimatizovane sobe sa TV-om i kabelskim programima, vlastitim kupatilom sa tušem i besplatnim toaletnim potrepštinama. Gostima nudi besplatni bežični pristup internetu i grijani vanjski bazen i terasu za sunčanje u slučaju da se žele osvežiti u hotelu. Hotel također ima bar, restoran i besplatno privatno parkiralište.
Dvokrevetna Superior soba sa balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupatilo sa tušem, klimatizacija/grejanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba sa balkonom, pogled more – S2BS
Dvokrevetna soba u OSMA Resort‑u nudi klima uređaj, TV ravnog ekrana, besplatan Wi‑Fi, sopstveno kupatilo sa tušem i fenom, posteljinu, peškire i balkon ili terasu.
Dvokrevetna soba sa pogledom na planine (22 m²) ima bračni krevet, terasu, kupatilo sa tušem, fen za kosu i klima-uređaj i odgovarajuća je za boravak 2 osobe.
Superior porodična soba: superior porodična soba može poslužiti za neometano opuštanje četveročlane porodice, a odiše ugodnom i domaćom atmosferom. U roditeljskoj sobi se nalazi bračni krevet dimenzija 160x190 cm, a u dečjoj sobi su kreveti za jednu osobu, a obe sobe imaju kupatilo sa tušem.
Classic soba sa dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu sa dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupatilo sa tušem ili kadom te balkon.
U 2026. godini hotel provesće značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smeštajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju sa ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dečjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupatila u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba sa balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupatilo, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dve odrasle osobe, sa mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za decu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Standard dvokrevetna soba je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i prijatne svetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po meri izrađeni, udobni dušeci, posteljina Billerbeck. Kupatilo s tušem ili kadom, WC. Radni sto sa stolicom, sto sa foteljom. Mini bar (dopuna na zahtev), sef u sobi, telefon, LCD TV, fen za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za veš, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobijate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuvalo sa dnevno napunjenom opremom za pripremu kafe i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Standardna soba sa bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizovana i opremljena satelitskom televizijom i mini-barom. U privatnom kupatilu se nalaze WC, kada ili tuš, peškiri, fen za kosu i toalet papir, što obezbeđuje prijatan boravak.
Sve sobe u hotelu opremljene su radnim stolom, TV-om ravnog ekrana, vlastitim kupatilom, posteljinom i peškirima. Svaka soba hotela Nagypince Borhotel Wine and Spa ima klima-uređaj i sef.
Standard soba (17 m²): Standard soba u Aminess Vival Casa Velaris nudi prijatan i funkcionalan smeštaj na površini od 17 m², idealan za opuštajući odmor uz more. Svetao prostor opremljen je bračnim krevetom ili sa dva odvojena kreveta, kao i sopstvenim kupatilom sa tušem. Soba sadrži klima-uređaj, televizor, besplatan Wi-Fi, telefon i sef. Pojedine sobe imaju balkon ili terasu, savršene za uživanje u mediteranskom vazduhu. Idealan izbor za parove ili individualne goste koji cene mir i udobnost.Tipovi soba:➜ S2: Standardna dvokrevetna soba. Twin/double. Kupatilo sa tušem.➜ CS3B: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom. Bračni krevet. Pomoćni ležaj: fotelja na razvlačenje. Kupatilo sa tušem.➜ CS3BS: Comfort dvokrevetna soba sa balkonom, pogled na more. Bračni krevet. Pomoćni ležaj: fotelja na razvlačenje. Kupatilo sa tušem.
